• (bkz: okey)
  • aramaya inandım ama bulamadım (bkz: uzuneşek) yastık harici bana küsmeyen görmedim. insan gibi atlamıyordum zira. strateji en ileri atlamaktır bu oyunda ben öyle yapmıyordum. hızlı koşup zıplayabildiğim kadarı ile havaya zıplayıp tüm gücümle bombalama düşüyordum kurbanın üstüne.
  • (bkz: hali sahada mac)

sanirsin dunya kupasi.
  • bi keresinde canim cok sıkkinken bi arkadaşımı aradım kendimi kötü hissettigimi soyledim .bana su an online oyundayim seni ararım daha sonra dedi.

bu da bizim arkadaşlığımızi bitiren oyun.
  • o kadar saçma ise bitsin zaten mq
  • oyunlar belirli bir zaman içerisinde kuralları ve oynanış biçimlerini kavradıktan sonra zevk veren aktiviteler olduğundan bazı çeşitleri insanda devam etme isteği uyandırır. bir oyunu gerçekten oynuyorsanız yapmanız ve yapmamanız gereken şeyler kurallarında açıkça bellidir ve teorik olarak basittir. o an ki ruh halimize göre hırs yapabilir yada eğlenebiliriz.
    oyunu eğer arkadaşlarımızla rakip olarak oynarsak bana göre arkadaşlıkların bozulması çok olası değil fakat eş yada takım olarak oynuyorsak kavga etmek yada sinirlenmek çok normal ve genellikle aynı takımda olduğumuz arkadaşlarımızla arkadaşlıklarımızın bozulma riski vardır.
    masa oyunlarından örnek vermek gerekirse
    (bkz: 101) eşli oynadığınızda eşiniz okey attığında hissettiğiniz duygunun kelime karşılığı olduğunu sanmıyorum.
    (bkz: dost kazığı) oyunun isminde bile kazık var, yakınları ile oynamamalı bir insan evladı bu oyunu.
    online oyunlara gelecek olursak tabiki 1. sırada(bkz: cs go) vardır. oyun sizi hırsla doldurduğundan bağımlı yapar ve bilgisayarı sevgiliniz feedledi diye kapatabilirsiniz.
    (bkz: league of legends) bu oyun kısaca 4 skillinizi mantıklı kullanmaya dayansada oynanmaması gereken hem arkadaşlarınızla ilişkinize hemde kalp sağlığınıza zararlı bir oyun benim gözümde. bırakmak için geç değil.
    (bkz: don't starve together) siz bütün gün arı gibi çalışırken sağda solda gezip acıktım yemek versene diyen bir arkadaşla oynamak ilişkinizi yıpratır.
    online oyunları yeni başlayan arkadaşla oynamak
    pingi 1000 olan arkadaşla oynamak
    takım oyunlarının mantığının takım olduğunu bilmeyenlerle oynamak
    trollerle oynamak arkadaşlığı bozar.
    fakat arkadaşlığı asıl bitiren evreni olan uzun sürede biten ve sizi içine çeken rpg oyunlarıdır klişe örnek olarak skyrim, witcher verilebilir. sizden haber alamayan arkadaşlarınız onlarla görüşmek istemediğinizi sanacaktır ve artan asosyallik ile birlikte siz başka bir dünyada herşeyden habersiz bir şekilde görev peşinde koşuyor olacaksınızdır.
  • (bkz: şişe çevirmece). oyunun sonlarına doğru pek arkadaş kalınamazdı.
  • world of warcraft
    ayrilmama sebep olacakti neredeyse, sebep de illidan i benden once gormesi, kesmesi falan da degil ha.

ama saka maka guild muhabbetinde baya arkadaslik bitmisti, of ne gereksiz genclik atesiyle yaniyormusuz be o zaman.
  • (bkz: aşk oyunu)

22 favori istiyorum.
hesabın var mı? giriş yap