• dibek kahveleri gerçekten de serttir, double espresso hissiyatı yaratır ve oldukça lezzetlidir. kakulelisini heves edip aldığınızda ise hayal kırıklığı yaşama olasılığınız yüksektir, denemeden almayın. midyat şubelerindeki envai çeşit lokumlardan almadığım için de çok pişmanım, fırsat varken eklemeden geçilmesin.

yine de damak zevki pek tabii göreceli olduğundan ytd.
  • birkaç yıl önce önce mardin'e gittiğimde special dibek kahvesini tatmış, epeyce stok yapmıştım, o zamanlar içerisinde kahve kreması olmaması ile övünürdü firma ancak geçen gün mardin'den sipariş ettik ve içerisinde krema olduğunu gördüm, büyüyen her şey gibi onlar da bozmuşlar...
  • mardin merkezli bir kahve zinciridir. kahvesi ve yan ürünleri gerçekten çok kalitelidir ve fiyatları da ciddi şekilde uygundur.

eski mardin gezisi yapacaksanız geziye hemen girişteki bu mekanda kahvaltı yaparak başlayabilirsiniz. kişi başı 30 lira serpme kahvaltı verirler ve gayette zengindir kahvaltı menüsü.

sonrasında eski mardini yukarılara doğru gezer yorulur ve dönüşte son bir yorgunluk kahvesi içer hediyeliklerinizi burdan alabilirsiniz.

çikolatalı drajelerine bayılırım, 8 liralık kahvenin yanında bir dünya ikram olarak bundan getirirler. maliyeti nasıl kurtarıyor hala anlayabilmiş değilim gerçi.

umarım ülke genelin kaliteyi bozmadan yayılır.
  • sloganı; türkiye'nin kokusu dur. adı da tadı da türkiye'nin kozmopolit kenti olan mardin 'den gelmektedir. güneydoğu anadolu bölgesinde artukbey dibek kahvesinin mucidi olarak tanınır, bu alanda da bir çok ödül ve sertifikanın da sahibidir. türkiye genelinde yaklaşık 30'a yakın şubesi ve online kahve ile kuruyemiş alanında çok iddialı olan firma. çalışanlarının güler yüzlülüğü mest ediyor insanı. mesela şöyle mardin'i gezmeye geldiğinizi düşünelim, eğer herhangi bir artukbey şubesinin önünden geçiyorsanız kapısında güler yüzlü birilerinin kahve ikramlarıyla karşılaşmanız kaçınılmazdır.

edit:imla
  • limon kolonyasının o farklı ve güzel kokusuna kanarak bir de kahvelerini deneyeyim diyerek

öncelikle türk kahvesi sonrasında paketli klasik gold ve 7in1 kahvelerini aldım ama maalesef lezzet olarak piyasadaki ulaşılabilir birçok kahvenin gerisinde
  • "...şirketin yönetim kurulu başkanı ise tacettin yerküm

iş adamı tacettin yerküm’ün, 24 haziran 2018 seçimleri öncesinde akp’den milletvekili adayı olacağı haberleri çıkmıştı. tacettin yerküm, akp’ye yakınlığıyla bilinen bir iş adamı"

kaynak: https://odatv.com/…n-gozaltina-alindi-30051934.html

4. levent'teki şubelerine ara ara giderdim. bundan sonra mado gibi kesinlikle gidilmeyecek yerler arasında benim için.
  • mardindeki şubelerinin hepsi de pek kibar, insanı güzel karşılayan her zaman kahve ikram eden, tiramisu drajeleri ve badem şekerlerini zorla ikram ederek insanı mahcup eden kahve markası. kendi spesiyali ve dibek kahvesini çok seviyorum. bana mardin’i hatırlattığı için hüzünlendiriyor, özlem kaplıyor tüm ruhumu, bedenimi. bir yandan da hep gülümsüyorum ne güzel insanlardı, ne güzel şehirdi mardin. şehrin ruhu var demek zaten çok az kalır da ruh; hem muzip, hem sevgi dolu, hem de çok cömert. artukbey kahve de bu özellikleri tamamıyla yansıtıyor.
  • çoğu kişi beğenmemiş ama şubesinde lattesini beğendiğim kahvecidir.
  • guzel mardinimizin cok sahane kahvesidir. ıcmeden bilemezsiniz su siralalar 3u 1arada kahveleriyle digerlerini geride birakacak gibi damak tadimca
  • poligon şubesindeki amerikano deneyimimden sonra çekirdekleri fazla kavurduğundan şüphelendiğim kahveci.
hesabın var mı? giriş yap