• ekvador milli takımında oynayan 25 yaşındaki stoper. aziz yıldırım duymasın, beşiktaş'ın c ya da d planı olarak tuttuğu transfer hedefi olduğu söyleniyor.
  • malatyaspor uma imza atmak için malatya topraklarına ayak basmıştır
  • hakikaten malatya'ya gelmesi büyük bir iş. river plate gibi bir takımda oynarken galatasaray'a bjk'ye gelmek normal bir şey ama malatya'ya gelmesi çok enterasan. gerçi antalyaspor'un menejerleri adamın kafasını baya bulandırmış ama sonuçta imzayı attı bugün. hatta bi menejer, türkiye'nin doğusunda iç savaş var ne işin var orada demiş.
  • cok garip bir transfer. mina turkiye ligi icin ust duzey bir stoper. özellikle hava hakimiyetiyle cok iyi isler cikaracaktir. galatasaray maicon yerine bu adami alsa daha cok sevinirdim. ligin kalitesi giderek artiyor.
  • şu anda oynanmakta olan (bkz: 9 aralık 2017 yeni malatyaspor göztepe maçı)'nda savunma anlamında bir şey yapan tek futbolcu.

hızı, fiziği ve zamanlaması kesinlikle çok iyi bir futbolcu bir anadolu takımı için çok iyi, fazla iyi. bu adam kimmiş neciymiş diye baktım river plate'den gelmiş.
  • yukarda yazan entry'nin aynısını yazıyordum, skrtel çok iyi futbolcu ama 35 yaşına merdiven dayamış bir oyuncuya senelik 4 milyon euro vereceğine, bu adamı 2-3'e alıp senelik 1-1.5 vermek çok daha makul gibi. hem sadık'la malatya'dan partneri olduğundan iyi anlaşırlar.

sene başı yerry mina'yı alamadık, çakması arturo mina'yı alalım. :)
  • maçı izleyen herkes aynı fikirde adam bildiğin türkiye ligi model van dijk, skrtel yerine sadıkla yanyana izlesek ne de güzel olurdu pek bi güzel olurdu.
  • ekvador'da doğan, malatyalı olan 44 numaralı gözbebeğimiz.

yeni malatyasporumuzun vazgeçilmez defans oyuncusu.
  • gereğinden fazla övülen göbekli stoper.

fenerbahçe'de skrtel ile oynasa ne güzel olur diyenler olmuş. adamın karşında ne zorlayacak bir forvet vardı. ne de attığı gol ve yaptığı asistte kendisine karşılık veren bir stoper. yakaladı kadayıf gibi neustadteri nimet sanıldı.

en fazla abdulaye ba olur.
  • seneye malatya'da bırakmazlar bu adamı gibi geliyor bana. tank gibi bir şey namussuz. roman'ı şamar oğlanına çevirdi dün akşam.
hesabın var mı? giriş yap