şükela:  tümü | bugün
  • ekvador milli takımında oynayan 25 yaşındaki stoper. aziz yıldırım duymasın, beşiktaş'ın c ya da d planı olarak tuttuğu transfer hedefi olduğu söyleniyor.
  • malatyaspor uma imza atmak için malatya topraklarına ayak basmıştır
  • river plate'den yeni malatya'ya transfer olan 90 doğumlu 1.90 boyunda ekvatorlu stoper. millet ne güzel transferler yapıyor ya. biz yokluktan stoperde topal'ı oynatıyoruz amk. bu elamanı tanımam etmem, belki leş çıkacak ama bunu alanların transfer hedeflerindeki genişlik bile takdire şayan. biz aylardır aynı adamların etrafında dönüp dururken, anadolu takımları sessiz sedasız entersan adamlar bulup getiriyorlar.
  • iyi iş izledim geçmiş maçlarını river plate gibi harika bir kültüre sahip takımda 50bin kişinin önünde son derece kendine güvenli oynayabiliyor,

kim gelir lan ordan malatya'ya... (bkz: ruh hastasi)
  • hakikaten malatya'ya gelmesi büyük bir iş. river plate gibi bir takımda oynarken galatasaray'a bjk'ye gelmek normal bir şey ama malatya'ya gelmesi çok enterasan. gerçi antalyaspor'un menejerleri adamın kafasını baya bulandırmış ama sonuçta imzayı attı bugün. hatta bi menejer, türkiye'nin doğusunda iç savaş var ne işin var orada demiş.
  • cok garip bir transfer. mina turkiye ligi icin ust duzey bir stoper. özellikle hava hakimiyetiyle cok iyi isler cikaracaktir. galatasaray maicon yerine bu adami alsa daha cok sevinirdim. ligin kalitesi giderek artiyor.
  • şu anda oynanmakta olan (bkz: 9 aralık 2017 yeni malatyaspor göztepe maçı)'nda savunma anlamında bir şey yapan tek futbolcu.

hızı, fiziği ve zamanlaması kesinlikle çok iyi bir futbolcu bir anadolu takımı için çok iyi, fazla iyi. bu adam kimmiş neciymiş diye baktım river plate'den gelmiş.
  • göztepeye yaslasyan futbolcu.
  • bu sezon gerçekten çok başarılı olacağına inandığım yeni malatyaspor'un defansında oynayan ekvatorlu futbolcu. bir nevi sadık çiftpınar ile birlikte çin seddi inşaa etmişler.