• gundemde tutulmasi gerekilen baslik!
    (bkz: orospu çocuğu avci)
  • bı kaç şerefsız,kalleş bır katılın sırf 5 dakıkalık zevkı ıçın yavru ayıyı vurup can çekışırken de köpeğıne de ısırtması olayı..

görüntüyü ızlerken gözümden yaş geldı.

büyük ıhtımal bu katıller para cezası verılıp salınacak.

lınk

adaletını sıkeyım dünya!
  • en fazla bal yemiş olabileceğini düşündüğüm yavru ayı.
    elinde tüfekle bir kişinin de kameralara yansıdığı görülüyor. bir şeyler yapabilir miyiz bunun için?
    https://mobile.twitter.com/…tus/1281190486456360960
  • ıcim parcalandi ne kadar acimasiz o kopeklere gaz vermeye calisan zavalli mahluk. ınsanligimdan utandim, cok barbariz.
  • izlemedim ama tahmin ediyorum, çünkü bir olayın içinde avcı varsa orada şerefsizlik, alçaklık, düşmanlık vardır.
  • her an ağaçların arasından annesinin çıkıp o avcıları paramparça etmesini ümit ederek izlediğim video.yapanların daha beter acılar çekerek gebermeleri dileği ile. yok etmekten bıkmadık usanmadık be..
  • 3 bin lira verip kenara geçecek piç kuruları.
  • düşünsene daha birkaç ay önce dünyaya gelmiş bir yavru ayısın. tüm hayvanlar içinde en medenisi olduğunu iddia eden birkaç hayvan geliyor ellerinde demir çubuklar.

belki korkuyorsun,
    belki acıkmışsın yemek verecekler sanıyorsun.
    belki kayboldun anneni arıyorsun.
    belki oyun oynamak istiyorsun.

ama o birkaç adam, ne olduğunu anlamadığın demir çubukları ve sebebini anlamadığın ve hiç anlamayacağın bir nedenle seni öldürüyor. aslında öldürmüyor zevk alarak ölmeni izliyor.

ve sen hala bir yavru ayısın. ölmek üzeresin, iki ayağının üzerinde durabilen primatlar seni izliyor.

daha birkaç ay önce dünyaya geldin. geldin de sen de bizim gibi çok yanlış topraklarda dünyaya geldin ayıcık.
  • ayının o son yıkıldığı anda içim parçalandı.

şu hayatta bir gün elime fırsat geçerse çıkartacağım ilk yasa milli park / doğa koruma müdürlüğü personeline kaça avcıları vurabilme yetkisi veren yasayı çıkartacağım. "kaçak avcı mı gördünüz? gerekirse sıkın aq" diyeceğim.
  • 1 hafta önce borçka’daydım .arkadaşımın babası köylerinden bir adamın karşısına bir ayı çıktığını ve hayvanın adamı görünce yavrusunu bağrına basıp gözlerini kapadığını ve ölümü beklediğini anlattı.. ben de sizler gibi vurmamış olması için içimden dualar ederken adamın hem anneyi hem yavruyu vurduğunu öğrendim.( ciğerim acıdı resmen)

ertesi gün adamın istanbul’da yaşayan minibüs hattı sahibi iki oğlu da kavgaya karışıp vurulup ölmüşler.
    ben cennet ve cehennemin bu dünyada olduğuna inanıyorum anlayarak yaşarsak .
hesabın var mı? giriş yap