• eli kolu dolu olunca zor oluyor ama normal zamanlarda bir şekilde idare ediliyor..
  • yazın sıcağında o merdivenleri çıktıktan sonra evde ilk işiniz duş almak olur
  • 14 sene 4. katta oturdum. üstelik son kat sonradan yapıldığı için merdivenleri çok düzgün değildi. diğer katlara göre iki basamak eksik ve kendi içinde yükseklik farkı vardı. dönüş yerinde peşpeşe iki basamak baya yüksekti. market dönüşü bu basamaklarda ebem zikilirdi. şimdi de 4. kattayım ama asansör sağolsun.

zaten bi klimayı icat eden bir de asansörü icat edenin aldığı duanın haddi hesabı yok.
  • bavul veya ağır eşya indirip çıkarmadığınız sürece aşırı faydalı bence. çok uzun yıllar böyle yaşadım

hatta evdeki kardeşimle anlaşma yapardık elim çok dolu yardıma gel derdim zile basıp, o da yarıya kadar getir geliyorum derdi. ahahaa ne güzelmiş şimdi düşününce
  • üniversite ve sonrasındaki 3 yıl boyunca gaziantep'te asansörsüz bir binanın çatı katında oturdum...

merdivenler bir tarafa, yazları çok sıcak kışları da inanılmaz soğuk olurdu...

ama hayatımın en güzel yıllarıydı o dönem...

keşke şimdiki aklımda o günlere dönebilseydim... on kat merdiven de çıksam koymazdı...
  • genç ve fit olmanızı sağlar.

ailesi asansörsüz ve beşinci katta yıllardır oturan bildirdi.
  • şuanda içinde bulunduğum durum.
    eve içecek taşımak dışında bir sıkıntısı yok *
  • ankara demetevler'e hiç uğramamış yazarlar görüyorum. buralarda insanlar asansörsüz 7.-8. katta oturuyorlar.
  • alt komşularınıza göre daha uzun yaşamanızı sağlayabilir. kardiyovasküler açıdan.
  • 4. kat, asansör boşluğuna sahip ama asansörü olmayan bir apartman diyip artırıyorum.
hesabın var mı? giriş yap