• aselim seni çok seviyorum

beraber stajdayız ama birlikte olduğumuzu kimsenin öğrenmemesi ikimiz ve ilerideki sektör yaşantımız için daha doğru.

yanyana olup sarılamamak çok kötü ama ben onu her geçen gün daha çok seviyorum
    bugün aselimle beraber çalıştığımız gemiden ilk liman iznimiz. oldukça heyecanlıyım çünkü 1 haftadır el ele bile tutuşamadık. normal zamanlarımızda sadece gözlerimizin içine bakarak bile gün geçirebildiğimiz zamanlardan şimdi belli olmasın diye gözlerimizin içine bile rahat rahat bakamıyorduk. şimdi onu doya doya seveceğim seni çok seviyorum asel

her ne kadar dışarıda çok vakit geçiremediysekte, çok özlediğimden dolayı sanki aselimin elini ilk defa tutmuşum, yanaklarından ilk defa öpmüşüm, dudaklarına ilk defa benim dudaklarım kavuşmuş gibi hissettim. sanki sevgililiğimizin ilk günleri gibi... gemide sürekli beraber ve yanyana olamadığımızdan ötürü dışarıda geçirdiğimiz zamanın kıymetini bu gibi durumlarda daha da keskin bir şekilde anlıyorum ve ona olan sevgim kat kat artıyor. hatta o kadar artıyor ki “kalbim ne kadar küçükmüş ki asele olan sevgimi sığdıramıyorum” diye düşünüyorum kendi kendime. az kaldı. seni çok seviyorum asel

15.08.2019

edit. o da beni çok seviyor :d

8 milyar insanın içinde birini sevmeyi başarabildiysen, o gün dünya nüfusu sadece 2 ye iner. geri kalan herkes için benim dünyam bitmiştir. sadece onun ile beraber içinde bulunduğum dünya vardır

her geçen gün birazcık daha öğreniyorum şu aşk mevzunu. nasıl değer verilir, verilen değer nasıl hissettirilir, önemli olan nedir ne değildir gibi şeyleri. karamsar bir ruh haline bürünürse de kalp, içinde sen olduktan sonra her şey daha bi anlam daha bi güzellik kazanıyor. benim tehlikeli yanlızlığıma, karamsarlığıma, boşluğuma, hastalığıma ve hatta sağlığıma bile daha iyi gelen bir hal ile kalbime yerleştin. en korktuğumda en şaşırdığımda, en sevdiğimde en üzüldüğümde, en her şeyi boş verip vazgeçtiğimde, en derin duygularımda bile beni yalnız bırakmadığın için sana çok teşekkür ederim asel. seni çok seviyorum iyi ki varsın.
  • 1-a sınıfından freeatak arkadaşımızı duygularını bizimle paylaştığı için alkışlıyoruz.
hesabın var mı? giriş yap