• o akıl verenlerin büyük bir çoğunluğu eminim eşini seviyordur ama aynı zamanda aldatıyordur da.. bakarsan seviyor işte yersen...
  • önündeki 30-35 yılı iyisiyle kötüsüyle beraber geçireceğin insanı düşününce sevmediğin kişiyi 30 yıl boyunca nasıl çekeceksin her şeyiyle diyorsun. buna yatak odası da dahil seksi 20 dakikalık kendi işini görme aktivitesi olarak gören bireylerin tabiki bu umrunda değil fakat büyük resime odaklanın. hayatın boyunca yanında olacaksın öyle düşün.
  • erkekler için aşk olmadan cinsellik olabilir ama kadınlar icin bu imkansız gibi bir sey o yuzden ben de arada merak ederim bu durumu.
  • eğer aşk olmadan cinsellik yasanması imkansız olsaydı, tüm dünyada bir tane bile genelev bulunmazdı. erkekler bu işi kadınlardan daha iyi biliyorsunuz ne de olsa, canınız istediğinde parasını bastırıp aldığınız bir hizmet türü olduğu için. one night stand için kadin da bulamazdiniz tabii.

aşk evliliği yapmamış kadın ve erkek de bir nevi görev bilinciyle sevisiyordur diye düşünüyorum. kendim böyle bir durumun içinde olmadığım için benimkisi bir yorum tabii sadece.
  • bir defasında orta yaşlı ama akıl hastalığı olan bir kadınla gayet sağlıklı fakat yaşlıca olan annesinin bir muhabbetine şahit olmuştum.
    muhabbet sevgi üzerineydi.
    öyle bir an geldi hasta, annesine sende babamı seviyorsun bak çocuk yapmışsınız dedi bunun üstüne annesi sevmiyorum ben babanı çocuk yapmakla sevmek ne alaka diye cevap verdi.
    o an muhabbetleri biraz komik geldi ama etik olmayacağı bir muayenedelerdi sonra gülerim diye tuttum kendimi.
    sonra gülmedim ama. üzüldüm.
    bir kadın ömrünü, kendini sevmediği bir adamla paylaşmıştı.

yani belli bir kısım daha sevgiyle/aşkla bağlantılı olması gerektiğinin bile farkında değil.
  • sırılsıklam aşık olarak evlenenlerin cinsel hayatından çok daha iyi olabilir.

aşık olmadan evlenen insanlar neden birbirlerini asla sevemeyecek, aralarında hiç bir çekim olamayacak insanlar olarak kabul ediliyor onu anlamadım.
  • iki kişilik masturbasyondur.
  • seksin aşk ile ne ilgisi var? karnın aç olduğunda veya susuz kaldığında aşık olmadığın için aç veya susuz mu geziyorsun?

seks yapmak üreme içgüdüsünün dışa vurumudur ve temel ihtiyaçlardan birisidir. aşksız yaşanır ama sekssiz yaşanmaz!
  • muamelesi güzel olmayan bir kadına aşık olup evlenseniz ne değişir ki; türk kadınlarının çoğunluğu yatakta ortalamanın altında dır.
  • bir hayat yoktur, daha ziyade maksimum 10 dakika süren çiftleşme vardır ki, genellikle kadın için tam bir hayat israfıdır.
hesabın var mı? giriş yap