• adnana değinmek istediğim dizi. diğerleri şerefsiz ama kızı yaşındaki birine göz koyan adnan da az karthoroz değildi hani. kitaptan bahsediyorum.
    gerçi dizide de öyle. tam bir allah topunuzun belasını versin vakası.
    (bkz: sikin birbirinizi ete para vermeyin)
  • bu evde herkes sinsi
  • o degil de hafızamda ilginç anekdotlar barındırıyor bu dizi halen.

behlül son model spor arabasından sıkılıp gavat adnan’a yenisini alicam demişti de o da olur vermişti. böyle amcamız olmadı amk.
  • dizi boyunca merak konusu olup da ortaya çıkmayan gülaylar'dan gülay kişisi, 19. bölümde ziyagil ailesinin uludağ'da tatil yaptığı esnada, bihter ve adnan ile konuşurken görülüyor. daha sonra firdevs hanım, bihter'i aradığında, sohbet esnasında "gülaylar'la karşılaşmışsınız" diyor. bölüm boyunca bilinmeyen başka biri olmadığına göre, en mantıklı çıkarımın bu olduğunu söyleyebiliriz.
  • batı tarzı roman gibi ilk romanımız.
  • roman cidden mükemmel. ama dizisi de türk dizi standartlarına göre cidden güzel. romandan bir sonuç çıkarmak isterseniz, kanımca, herkesin cezasının çektiğidir. dikkat ederseniz kimsenin yaptığı yanlış cezasız kalmıyor. bu yüzden okunması gereken bir roman ve izlenmemesi gereken bir dizi olduğunu düşünüyorum.
  • güzel bir diziydi. final sahnesinde hastanede yatan nihal'in olabildiğince boş ve anlamsız baktığı sahne tipik bir katatoni örneğidir. belki de en iyi oynadığı sahne bu sahnedir
  • her yaz kanal d de yayınlanan dizi
  • sonunda izledigim ve basimin goge ermesine neden olan dizi. artik ask-i memnu izlemedim diyemeyecegim, oley \o/
  • o kadar çok tekrarı verilmiş ki, arkamda birisi öksürsün, beşir geldi zannediyorum amk...
hesabın var mı? giriş yap