• efendim orta üst sınıf ailelerin bile çoğunlukla yaptığı bir şey olan amerika’da doğum olayının dizide yapılmaması baya mantık hatasıdır bana göre. bok gibi parası olan çiftin çocuklarının ikisi de türkiye’de doğuyor olacak şey değil.
  • bihter ve peyker gibi 2 tane taş kızı olan bir ailenin ekonomik olarak terse düşmesi...

bi de bihter behlül'e öyle düşmez, o klasmandaki bir kadına sadece yakışıklılık o kadar tesir edemez. haa evet adnan da hafif kırıktı ama yine de öyle olmaması gerekirdi.
  • dizinin ilham kaynağı olan kitapta cep telefonu hiç yoktu okuduğumda. ancak dizide sürekli cep telefonuyla anlık konuşmalar. bu nasıl saçmalıktır ya.
  • bir bölümde nihalin, ilkokulda 1 sene beşir ile aynı sınıfta okuduğunu söylemesine karşın nihal dizide lise okurken beşir liseden mezun olmuş, şuan aöf okumakta. nihal 2.sezonda liseden mezun olduğuna göre dizi başladığında lise 2de, beşir aöf'nin 1.senesinde bile olsa aralarında en az 3 yaş olması gerekir ki bu durumda ilkokulda aynı sınıfta okumaları mümkün değil.
  • butonunu sileyim
    doğru yazdım sileyim
  • nihal, dizinin birinci sezonunda lise son sınıftadır beşir ile aralarında minimum 1 yaş vardır.
  • en büyük mantık hatası adnan gibi bir gerizekalının zengin olması veya holding idare etmesidir..... kör adnan
  • 44. bolumde nihal behlul'un tas evini basar, behlul giderlerken kapiyi kilitlemeyi unuttugunu soyleyip, bihter icin kapiyi acik birakmaya gider. riva gibi asiri ruzgarli bir yerde kapi arasina herhangi bir sey koymadan kapiyi acik birakir ve gider.

(bkz: bombos bir insan olmak)
  • annesinden babasının intikamını muhteşem bir çalımla adnan ile evlenerek almasını bilecek kadar zeki olan bihter'in.. intikam aldığı yılan annesi ile koca evi yalıda birlikte yaşayacak kadar aptal olması...
hesabın var mı? giriş yap