• ayrılık da göbek adın diye devam edebilir bu cümle aman diyim...
  • çok fena bir şarkı. kimi pop saantçılarının arada "oha bu şarkı o'nun muydu?" dediğimiz parçaları olur ya onlardan biri. nakarat kısmı hem güzel sözler hem de tatlı bir melodi içeriyor. keşke tüm şarkının ritmi nakaratı gibi olsa. bir de alex abimizin "kıçarım bu şehirden" deyişi var bastıra bastıra...
  • gercekten bu şarkıyı ilk dinlediğimde bende inanamıştım bu genelde barlarda eller havaya ekibinden olarak gördüğümüz alexin söylediğine.güzelokumuşşarkıyı yani kısa ama öz aslında şarkıda anlatılmak istenen herşey..aşkın insanda yarattığı yalnızlığı çok iyi anlatmıştır.evet aslında iki kişidir aşkı yaşayan ama işte her iki bireyde kendi içinde farklı düşüncelerle ve tekrar ediyorum belki ama yalnız yaşıyorlar.
  • alex'in güzel bir şarkısı. sözleri ise şöyledir:

vurur o soğuk akşam vakti
    sevişirken rüzgarla
    bomboş sokaklarda yalnızım bir başıma
    zaman akmaz sanki yalnızlık sarar birden
    o zaman hayal olur kaçarım bu şehirden

bana seni seven bir kalp bile bırakmadın
    senden bu acının hesabını hiç sormadım
    eğer senin için bir intikam peşindeysem
    tanrım beni cehennemde cayır cayır yaksın

yeter sana gücüm yok demiştim inanmadın
    affet beni deseydin kollarında ağlardım
    oysa bana yalan söylemiştin hatalıydın
    geçer demek inan zor çünkü aşk senin adın
  • klibi de şarkıya uymuştur, ne zaman bi yerde duysam sonuna kadar dinlemekten kendimi alıkoyamıyorum.
  • ayrılsak da dinlesem dedirten şarkıdır. çekmekten zevk duyulacak acıdır.
  • ilk kez bugün takside açık olan radyodan duydum ben bu şarkıyı..
    inmek üzereydim, alelacele cep telefonuma mesaj taslağı olarak kayıt ettim bi iki sözünü..
    sonra işte malum, in google we trust ve youtube we cannot reach at the moment..

her neyse,
    dinliyorum son yarım saattir..
    hakikaten başarılı bu..
    olmuş, pişmiş, leziz..
  • pop şarkılarını sevmememe rağmen, içime cuk oturan parçadır.
  • yok yok ne kadar arabesk dense, ne kadar ıy pop bu diye burun kıvrılsa, ne kadar ay aman hayko'nun oğlu yeaa diye yüz çevrilse de..
    cidden muhteşem şarkı yahu..

http://www.youtube.com/watch?v=zkkbbp3fe3o
hesabın var mı? giriş yap