şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ytü iktisat bölümü öğretim görevlisi.
  • (bkz: sıla sen)
  • abla gibi dost, arkadaş gibi öğretmen...*

insan'a "yahu acaba 5 sene ekonomi mi okusak" diye düşündürtüyor.

iiki varmış...
  • garanti bankası bonus kredi kartının yeni türevlerinden aynalı bonus kartüzerindeki isim..
    emre bilge diğer popüler isimdir.
  • ashley joy diye instagram hesabı olan kişi. neden mi buraya yazdım zira daha yeni dank etti kafama ashley'nin aslı, joy'un ise şen demek olduğu. sol frame'de çocuğa yurtdışında rahat eden isimler koyma muhabbetinden birisi aslı ashley yazmış ordan. ama itiraf edeyim çok banel buldum bu şeyi. bir de eltisi begüm hanımla aralarında husumeti çok merak ettiğim kişidir kendisi. hayır yani kadıncağız evlat acısı acısı yaşadı ama bunlar küstü. ne dönüyor yani neyi paylaşamıyor bu gelinler.
  • kendisini shrekin gösteriminde görmüstüm oğluyla. 0 makyajla kadınların badana yaptıkları bir ortamda o kadar cool ve özgüvenli durmuştu ki o gun hayran kaldim kendisine
  • türk sosyete cemiyet ne derseniz o sey de olup da yapmacık olmayan ender kişilerden. ashley joy diye marka cıkarmıs. yüksek sosyetenin yabancı ve türk tasarımcılardan aldıgı 3000 dolardan başlayan kıyafetleri çantaları ne biliyim bir bluzı hatta sırf sylauran diye 100 dolar verilen ojeleri bildigim icin dedim heralde çıkardığı sette 10 ailenin rızkına denk gelir. fiyata inanamadım marketten aldığımız sampuanlardan hicbir farkı yok hatta cogu dandik marka daha pahalı kalıyor
  • youtube kanalı açmış sosyetik. konuk olarak da arzu sabancıyı almış.

kuzenlermiş, allah arzu sabancı gibi kuzen versin gerisi hallolur
  • bana samimiyetsiz gelen youtuber
  • sosyeteyi merak edenler için bir kanal kurmuş ve bence güzel olmuş. en azından 50 liraya ne yaparsın yerine zenginleri izleriz biraz. *