şükela:  tümü | bugün soru sor
  • istanbul bilgi üniversitesi ileti$im fakültesi tam zamanlı öğretim görevlisi,* ayrıca istanbul 2010 avrupa kültür ba$kenti danı$ma kurulunda danı$manlık yapmaktadır.

    http://www.bilgi.edu.tr/…soy&r=2/16/2007 2:31:47 pm

    ukteyi veren: novalis (16.12.2006 19:50)
  • cambridge journal of economics'de kevin robins ile beraber "hollywood for the 21st century: global competition for critical mass in image markets" isimli bir çalışmaları yayınlanmıştır, taaa 1992 senesinde.
  • audrey hepburn, grace kelly gibi insanlar icin zarafetin vucut bulmus hali gibi tanimlar yapilir ya, iste asu aksoy da "nezaket ne degildir?" sorusuna cevap olarak verilecek tanimdir. sosyal veya profesyonel ortamlarda en basit iletisim kelimesi olan "merhaba"sini duymak pek rastlanan bir durum degildir. oyle e-mail veya sms yazarken de "merhaba" gibi bir giris ile baslamaz, direkt olarak istedigini soyler ve bitirir. ha bu uslup uzerine kendisine geri cevap verilir mi orasi tartisilir da, insanlarla iletisimindeki uslup budur kendisinde. cok kaale alinacak bir durumu yoktur yani. ayrica calismalarinin cogunun altinda imzasi bulunan diger isim kevin robins ayni zamanda kocasidir.