agirroman

  • azimli
  • mülayim ama sempatik (541)
  • 1298
  • 14
  • 2
  • 0
  • 3 gün önce

genç görünmek isteyen kadınlara tavsiyeler

*saç için; kakül kestirin. yüksekten bağlanan at kuyruğu yapın. gölgeli balyajlı boyalardan uzak durun. koyu renk yüz hatlarını ortaya çıkarır, açık renk silikleştirir. hatlarınıza güvendiğiniz ölçüde koyu saç kullanın.
*cilt için; temizliğe, nemlendirmeye ve güneşten korumaya dikkat edin. cilt bakımı, lazer gibi uygulamalardan kaçının. iyi beslenin, vitamininizi mineralinizi eksik etmeyin. genetik unsurlara çare yok, kremlerden medet ummayın. spor yapın, ter atın.
*beden için; incecik olmanıza gerek yok ama taşımakta sıkıntı yaşadığınız, sizi bitkinleştiren, yoran, hareket kabiliyetinizi kısıtlayan kilolarla vedalaşın. bir egzersiz rutini belirleyin ve onu hayatınızdan eksik etmeyin. seri ve atak hareket eden enerjik kadın genç görünür.
*giyim kuşam için; inci, elmas, altın gibi takılardan uzak durun. büyük taşlı, gösterişli kolyeler ve yüzükler yaşlı işidir. takılarınız dikkat çekici olabilir ama her zaman, 17 yaşında genç bir kızın üzerinde görseniz yadırgamayacağınız takıları kendiniz için tercih edin. hem göz alıcı hem de genç olunabilir.
baskın kahverengilerden, grilerden kaçının.
kıyafetlerinizi beden şeklinize uygun şekilde seçin, abuk subuk fırfırlar, saçaklarla dolaşmayın. kot pantolon dışında da pek çok giysi var, cesaret edin. elbiseler, etekler her zaman daha kadınsı, güzel ve genç görünmenizi sağlar. annenizin üzerinde görseniz sırıtmayacak şeyleri kendiniz giymeyin.
*makyaj için; giydiğiniz kıyafetin renginde far sürmekten vazgeçin. cilt renginizle uyumlu, yüzünüzde ışıldayacak renklere yönelin. kahverengi tonlu zuhal olcay makyajlarıyla vedalaşın, pembelere, şeftalilere yelken açın. kirpikleriniz belirgin olsun ki gözleriniz canlı görünsün.
*hal-tavır için; canlı olun, hanım hanımcık olayım derken slow motion kalmayın. üşenmeyin, gidin gelin koşturun. dişlerinizi göstererek gülümseyin. basmakalıp kadınlık hallerinden sıyrılın, daha gençken yapmaktan çekinmediğiniz, ya da ıskaladığınız ne varsa hakkından gelin.
genç arkadaşlar bulun. yaşıtınız bile olsa paslanmış, halden düşmüşlerden kaçının. sevgilinin gencini bulabilen ve kaldırabilen şanslı kadınlar zaten gençliği yakalamış demektir. tebrikler.

devamını okuyayım »