• gece saat 02:19'da araç kampanyası için sms yollayarak insanın telefon sesiyle irkilmesine sebep olan firma.
    daha önce oradan araba almıştım.
    almasaydım da bu saatte gelen mesajla irkilmeseydim.
  • müşteri memnuniyeti konusunda sınıfta kalmış firma, kesinlikle tavsiye etmiyorum.
  • aracımın boyası soyulan, soyulduğu için eşimin ve çocuğumun elini kesen, değişimi garanti kapsamında onaylanan kapı kolunu 4 aydır değiştirmeyi başaramamış hyundai ankara yetkili satıcısı ve servisi.

kendileri ile defalarca görüşmeme rağmen, sürekli bugün gelir, yarın gelir, yanlış renk geldi şeklinde 4 ayı geçiren, müşteri ilişkileri, yedek parça ve servis bölümleri arasında iletişimi sağlayamayan, bir personelin diğerinin yaptığından bihaber hyundai ankara yetkili satıcısı ve servisi.

yapmayı taahhüt ettiği iş ile ilgili müşteri arayıp takip etmedikçe müşteriye bilgi vermeyen hyundai ankara yetkili satıcısı ve servisi.

çağrı merkezi operatöre bağlanmak için bekleyin diyip size sürekli menüyü baştan dinleten hyundai ankara yetkili satıcısı ve servisi.

ironik tanım: hyundai ankara yetkili satıcısı ve servisi.
  • başka bir servisin garanti kapsamındaki aracımın küçük bir iki sıkıntısını "kullanıcı hatası" "sen bunu gırmışın ve şimdi gelip bize yaptırmaya çalışıyon, yemeyik biz" minvalindeki yaklaşımına karşın, aynı sıkıntımı ücretsiz olarak garanti kapsamında yapan firma. son büyük araç bakımımı da yapan firma. her ikisinde de 9/10 puanı benden kapan firma. 1 puan nereden m gitti? servisteki müşteri bekleme alanı aşırı havasızdı her gidişimde.
  • rezilliklerine yenilerini eklemeye devam eden servis. 3 aralık tarihinde beni arayıp olası arızalı bir parça nedeniyle beni servise çağırmış, 9 aralık tarihine randevu vermiş, geleceğimi teyit etmem üzerine parça siparişi vereceklerini aynı görüşmede belirttiği halde, elbette an itibari ile parça ellerinde olmadığı için beni 8.30dan beri serviste bekletmekte olan firma.

ilk bir saatin sonunda aracımda işlem yapılmadığını farrketmem üzerine, görevliye neden beklediklerini sorduğumda " sizi servise kim çağırdı? parça stokta görünmüyor." diyen firma.
  • elinde araç varken tüketici yerine galerilere ücreti mukabilinde peşkeş çeken citroen ve hyundai bayisi. yatacak yeriniz yok olm.
  • geçen gün uğradığım ve çalışanların yarım saat boyunca mağazada dolaşmama rağmen ilgilenmedikleri mağaza. gidip soru sordugumda yüzüme bakmadılar neredeyse, fiyatlar sitemizde bakın diyip başından savdılar. araçlar hakkında bilgi almayı bırakın, insan yerine konmuyoruz. o gün 4 şirketin mağazını gezdim tek böyle olan bunlardı, yakında satışlar bozulunca kendileri aramaya başlarlar. beter olsunlar.
  • nazarım değmesin ama servis kısmından çok memnun olduğum hyundai bayisi. ne zaman gitmek istesem 1 gün sonraya randevu alabildim, benimle ilgilenen 2 danışman da güler yüzlü ve ilgili, servis fiyatlarının da makul olduğunu düşünüyorum. titreme şikayeti ile gittiğimde 1 saat sonra arayıp kavramayı garantiden değiştirelim demeleri de benim açımdan oldukça olumluydu. satış kısmını hakkında ise tecrübem ve fikrim yok.
hesabın var mı? giriş yap