• böyle adamların "ben atatürk'e benziyorum" diyerek kasılmasını anlarım, ama bunlarla fotoğraf çekilen insanların akıl sahibi olduklarına zerre inanmıyorum.
  • atatürk bile atatürk olmanın ekmeğini bu kadar yemedi
  • bu adamı güzel atıyla beraber suriye cephesine yollayalım.

birazda onları yesin.
  • kızılması gömülmesi yerilmesi bence anlamsız olan gereksiz adam ve adamlar. yok bundan para kazanmamalı yok bu sömürü bilmem ne. afedersiniz de mal mısınız? o adama o imkanı veren sensin. sosyal medyada resmini paylaşıp reklamını yapan sensin. adam sana kendini arz ediyor öyle veya böyle onu talep eden yine sensin. e yapma o zaman kardeşim? yapıyorsan da bizi sömürüyor diye ağlama. ben bu adamların yaptıklarını övmüyorum yalnız dikkatinizi çekerim. ama her şeyin artık para üzerinden döndüğü bu zamanlarda adam eline kendince bi koz geçirmiş bırakır mı hiç? hele bi de nostaljik şeylerin genel olarak tuttuğu bi ülkede böylesine değerli ve önemli bi olgu üzerinden yürüyorsa tutmaması mümkün değil. yapmayın kardeşlerim gözünüzü seveyim, prim vermeyin azalarak bitsinler.
  • gözleri kısarak bakınca bahçeliye benziyor sanki.

tanım: atatürk'e benzemeyen şaklabanın prim yapma çabası.
  • atatürk kravatı takarak atatürk'ü egoist biriymiş gibi gösteren adamdır.
  • kaan sekban'ın attığı çok güzel bir twit vardı bu konuya dair; "atatürk'ümüze benzediği iddia edilen beyefendileri aşırı antipatik buluyorum. kafaya kolleston 469 sürmekle atatürk'e benzenmiyor. lütfen artık şu süper saçma aktivite son bulsun"
  • atatürk demişsiniz ama bu bizim püskevitçi yahu!

tek ben mi devlet bahçeli’ye benzetiyorum?
  • bu adamlar bu durumdan maddi bi çıkar sağlıyorsa haram zıkkım olsun
hesabın var mı? giriş yap