126 entry daha
  • bir 100 milyar euro değildir.

(bkz: 17 aralık 2013 ihale ve rüşvet operasyonu)
  • hırsız şakirtlerin canını sıkan para değildir, onların canını sıkan alkole harcanmasıdır
  • helali hoş olsun diyeceğim amma haram işte.=)

dit dit edit: ciddiyetsiz yorumumu çok ciddiye alıyorsunuz alkolik gençler. ben de içiyorum ben de. hadi şerefe.
  • hırsızların hakkında konuşamayacağı paradır, helaldir.
  • zamanın şartlarını düşünürsek bugün şakirtlerin ayrana verdiği paradan fazla değildir. ama paşam o alkolü akp döneminde içmiş olsaydı vergisiydi hedesiydi derken ekonomisi oldukça zarar görecekti illa ki.
  • o zamanlar alkole bu kadar vergi mi vardı lan kaç para olabilir!?

tanım: çok bi para değildir.
  • büyüklerimin ne kadar katkısı olduysa hepsini helal ettiğim paradır.
  • hava alanında 27 kg altın unutup önemli değil denecek kadar önemli değildir
  • sadece kendisini ilgilendirir.
  • harcadığı para kendisinin parasıysa elleri nesi dediğim paradır. bize ne ister hayır hasenat yaptırır, ister içer..

kalkıp da harcanan paranın milletin parası olduğunu da düşünmüyorum. öyleyse diğer tarafta tanrıyla onun arasındaki muhabbet bu. trilyonları götüren politikacılar yanında, bunun devede kulak kalacağına inanıyorum sadece. harcadığı para haram mıdır mustafa kemal'in? içkidir, haramdır. ama kendi haramıdır. o yüzden alalım voltamızı kardeşim. bize düşmez bunun muhasebesi.

ben de eşek yüküyle para harcadım, harcıyorum rakıya. bu da benim haramım.. kimseyi de ilgilendirmiyor. adamın yaşadığı şeyleri ben yaşasaydım, rakı sofrasından kalkmazdım..
314 entry daha
hesabın var mı? giriş yap