• çocuğun allah korkusuyla yetişmeyeceğini bilecek kadar akıllı kadındır. ayrıca anne olduklarında onlar da terli terli su falan içirmezler yani bunun allaha inanmakla alakası yok. bildiğin anne oluyorlar işte.
  • dini inançları ve tanrının varlığını reddeden insanların kadın cinsiyetinde olanıdır. halk arasında "kafir", "müşrik", "dinsiz", "kitapsız" vb olarak anılır. halk arasında "ateist kızlar her önüne gelene veriyormuş olum", "her ateist kadın aldatır", "bu ateist kadınlar var ya anal seks yaparlar olum" gibi şehir efsaneleri ile bilinirler.

not: ateistim ve gururluyum.
  • isteseler abaza şakirtleri dinden çıkartabilecek kudrete sahip kadınlardır.

(bkz: angelina jolie)
    (bkz: asia carrera)
    (bkz: jodie foster)
    (bkz: julianne moore)
    (bkz: björk)
    (bkz: sasha grey)
    (bkz: shirley manson)
    (bkz: bree olson)
    (bkz: emma thompson)
    (bkz: adrianne curry)
    (bkz: sarah michelle gellar)

ve daha niceleri (agnostik ve deistleri saymıyorum bile)

http://www.celebatheists.com/wiki/category:atheist
    http://en.wikipedia.org/…io,_television_and_theater
    http://en.wikipedia.org/wiki/list_of_atheists
  • toplumsal baskılar altında ezilme,toplumda kabullenmiş her seyi kabullenme, sorgulayacak kadar gelismis beyine sahip olamama,hayata karsi özgün bir bakış açısı ve özgün bir yaşam tarzı edinememe gibi yurdum kadınlarının genel problemlerini bertaraf edebilmeyi başarmış olan kadın.
  • korkusuzca sevişirler..
  • ülkemizde yaşayan kadınların büyük kısmı korkularının yönlendirmesiyle hayatlarına devam ettikleri için din gibi büyük bir baskı unsurundan da kurtulmaları kolay olmuyor maalesef. gerçekten de erkeklerden daha az rastlanmalarının nedeni bu olabilir.

ahlaksızlık şüphesiyle yaklaşılmayı hak etmeyen kadındır. din ve ahlak arasındaki sonsuz bağlarınızı sorgulamaya davet ediyorum sizleri.
  • inancindan dolayi orospu olmakla itham edilen kadindir.

karsilastirma acisindan ayni ifade musluman kadin basligi altinda yazilsa su an kiyamet kopuyordu ve tum basinda eksi sozluk linc ediliyor olurdu. bu da dogal bir sey cunku tck 216/3'e gore dini degerleri asagilama hapis cezasi gerektiren bir suc.

bunu yazan yazar * hakkinda eksi sozluk ekibine sikayette bulundum, bakalim islam'a hakaret eden yazarlari ucurduklari gibi bu kisiyi de ucuracaklar mi?

silip kacarsa diye ekran goruntusu: görsel
  • normal insandır. hatta bir inancsız erkeğe göre tam tersine kendisine yüzyıllardır dayatılan ve ikinci plana atıldıgı eril bir inancı reddedecek kadar akıllı ve kendisine saygısı vardır.
  • korkusuz kadındır. hayatına doğumundan itibaren sokulmuş en büyük otoriteyi, iç dünyasından siktir etmiş kadındır.
    özgür kadındır.
  • benim. tuhaf yapıştırmalar gördüm şaşırdım. normal insaniz arkadaslar sakin. 2 cocugunu de normal dogurup emzirmis. büyütürken is hayatina ara vermis. annesinin cenazesinde eline tutusturulan yasini göz takibi yapmis. hatim indirdik diyenlere allah razi olsun demis normal insan. bu durum size 2 yuzlu gelebilir ama o durumda o insana ben ateistim bu sacmaliginla ugrascagina daha faydali bisey yap desem ciddi kabalik olurdu. gerek yok. hayat kisa. herkes mutlu olsun. benim ateist olmam babam basta olmak uzere cok kisiyi uzeceginden uzulmeyecek olan kardes es vs bilir digerleri bilmez. bizi de normal gorurlerse en azindan saygi duyulursak o zaman alnima bile yazarim. cocuklarima da bu ulkenin gercegi kadar dini bilgi verecegim tercih haklari da var beni alakadar etmez cunku kalani onlara kalmis. hos su an yaptigim neden ezan okunuyor namaz nedir allah nedir sorularina verdigim cevaplara gulup cok sacma saka mi bu masala benziyor filan diyor hatta bir kere dalga geçiyorum sanip kizdi. masallastirip korkutmadan dumduz anlatinca 3 yas bile cogu yetiskinden daha mantikli cevap verebiliyor. esim musluman ama trakyali olandan haliyle en ufak bi sorun olmadi.
hesabın var mı? giriş yap