• 2,5 dakika az mı çok mu bilemem ama bazı kişiler gerçekten isyan ettiriyor. özellikle para yatırmaya çalışıp yatıramayan kişiler 20 kere deniyor yapamıyor tekrar devam ediyor denemeye arkada bekleyen varmış kimin umrunda. ben olsam en azından yapamadım diye utancımdan giderim birkaç denemeden sonra. böyle bir uygulama için 5-10 dakika arası verilip gerçekten yapılabilir. bana böyle bir imkan sunan banka olsa bir seçim yapmak durumunda olsam bu hizmeti sunan bankayı seçebilirim.
  • oldu olacak tüm beceriksizler ölsün; ne maganda, ne varoş, ne çirkin kimse kalmasın. hatta, yaşamak paralı olsun, parası olmayan sıraya girsin.
    sözlük için iq, oy kullanmak için eq ortalaması alınsın. sigara içenler sokakta, evde; karada, denizde içemesin.
    sıkıldım ya çok sıkıldım; sözlükten sıkıldım, çaylak olacağım ben. oh, miss...
  • atm denen zimbirtilarin kendileri tarafindan delinecek kuraldir.

ornegin, garanti bankasi'nin zimbirtisi sirf 3 dakika para sayiyor, hicbir sorunu olmayan gicir gicir paralari bile gecersiz diye iade edip dorduncu besinci denemede falan kabul ediyor. garanti atm'inde basit bir para yatirma islemi icin 6-7 dakika bekliyorum. siz neyin 2.5 dakikasindan bahsediyorsunuz kuzum allahaskina?
  • yetmez ama evet dediğim önerme (bu ne la kendimden tiksindim)

hanımlar, alınmayın ama sizi bankamatik başında görünce yolumu değiştiriyorum, gidip alışveriş falan yapıp geri dönüyorum ki hala oradasınız.

bankamatik tecrübesi olmayana hiç sözüm yok; delikanlı gibi yardım istiyor, öğreniyor ve işini bitirip gidiyor. çok yardım ettim oradan biliyorum.

ama söz konusu saygısız kezban/kamiller gibi çok bilmişler olunca;

- illa o telefon çıkarılıp konuşuluyor, duymak istemediğim birçok şeye maruz kalıyorum. kaçamıyorum lan kuyruk orası, git başka yerde konuş aminyum!

- çantadan kartın çıkarılması ve geri konması seremonisini izliyorum. yemin ediyorum bu ülkede putin böyle seremoniyle karşılanmıyor.

- bir türlü bitmiyor o işlem. allahım bitiremiyor.. doluya koyuyor olmuyor, boşa koyuyor dolmuyor. yaptığı da yüz lirayı havale etmek. allahım resmen şu an o daralmayı yaşadım lan.

- adab-ı muareşet gereği (sana demedim kezban) bankamatik işlemi, kuyrukta çok kişi varsa eğer, kısa tutulmalıdır. virman falan deneyenler gördü bu gözler!

n’olur azıcık kibar olun artık. olamıyorsanız süre sınırı gelsin gerçekten.
  • burs ve kredi yattığı zaman ziraat atmlerine koyulması gereken mükemmel ötesi bir kural. zaten bulunduğum lokasyon itibariyle dışarda geçirdiğim her 3 dakikada birazdaha buzdan adam oluyorsun. eğer atm de önünde atmde yazan yazıları 40 saat okuyup okuduğunu 20 dakikada idrak edebilip daha sonra gerekli tuşa 7 dakikada basabilme cesareti gösterebilen bir yaşlı teyze ya da genç iki aptal (evet aptal üniversiteye gelip burs ( evet burs bu aptallara genelde burs çıkar) alabiliyorsan atm kuyruğunda insanlar senin para çekmeyi öğrenmeni beklemek zorunda değiller kendini geliştir ve hızlı öğren.) var ise sıra sana geldiğinde zaten atm nin tuşlarına basacak parmak ve kıvrımları olan bir beynin olmuyor soğuktan ne yazık ki. bir nevi game of thrones daki night king oluyorsun. şiddetin her türlüsüne karşıyım ama soğuktan beynimi kaybettiğim için öndeki aptallardan birinin kafasını atm nin içine sokup kıvılcım çıkartabilecek kadar sinirlenebiliyorum.

canım aptallar lütfen bu konuda duyarlı olalım

hatta dur ya engelli atm sine yönlendirilsinler
  • serefsizim benim aklıma gelmisti ! gerçek!
  • milliyetçilikle alakasını anlayamadığım kural
  • yürürlüğe girmesi halinde, ilk 30 saniyede işimi bitirip kalan 2 dakika boyunca millete götlük yapıp makine başında sigara içmemden dolayı linç edilmeme sebep olması muhtemel kural.
  • saçma saçma konuşmayın amk.. bu ülkede herkesin kültür seviyesi bir mi bu mudur olay yanı ?

o kadar yıl bankacılık yaptım adam atm tuşuna basmayı bilmiyor, derdini anlatamıyor ne yapsın yanı ?

insanları 2 dk fazla beklesen nass toplantısını mi kaçıracaksın atomu parçalamaya mi gecikeceksin.. azicik empati azıcık... fucking bitches.
  • sorunlu kişilerin savunduğu uygulama. ülkemde herkes ruh hastası. kimsenin kimseye tahammülü kalmamış.
hesabın var mı? giriş yap