• zaytung haber acansına ''kötü bir niyetimiz yok. izleyici kitlemize uyumlu olması için ekibimizi de komple geri zekalılardan oluşturduk..'' şeklinde demeç veren kanal. hadi selametle yazıklar olsun.

kaynak
  • her karşıma çıktığında hey gidi hey dediğim kanal. bir zamanlar kaliten vardı derim hep. aynısı sabah gazetesi için de geçerli. şimdi televizyonum da yok hükmünde .
  • bugünkü fenerbahçe - ümraniyespor türkiye kupası maçını atv’den değil de a2’den veren zihniyeti ne yapmak lazım? sizin çöp türk dizilerinizin allah belasını versin!
    tanım: çöplük kanal
  • son 10 yıldaki hükümet yandaşlığı üstüne açtığı kardeş kanallar ile paralel trt'ye dönüşmüş televizyon ağı'nın paralel trt 1'i.

hadi eski paralel devlet teorisyenleri, bunu da açıklayın!
  • devletçi yayınları ile bilinen kanal olması haricinde,isim kaynağını aldığını düşündüğüm taşıtı da es geçmeyelim;
    genellikle hobi amaçlı kullanılan,arazide tercih edilen,motosiklet özellikleri ağır basan atv; 60'lı yıllarda üretimine başlanmıştır. motosiklet ehliyeti olan a2 ile gönül rahatlığı ile kullanılır. toprak araziler için biçilmiş kaftandır. aynı türün daha büyük ve direksiyonlusuna ise utv denir.

edit:
    a tv
    a haber

a'nın farkındayım da atv olarak karşımıza çıktı. atv bizde ilk zorlu arazi şartlarına ayak uyduran,dayanıklı bir araç olarak hafızamıza yer etti. 2si bir arada güzel olmuş. esinlenmenin,düşüncenin,ismin aslının da buradan geldiğini düşünüyorum. yaratıcı ve uyumlu.
    kaldı ki günümüzde bile a tivi şeklinde değil,ateve şeklinde söyleniyor.
    örneğin: 'saat 20:00'de ateve ekranlarında olacak' şeklinde duyuruluyor.
  • dün sabah saatlerinde bir film* denk geldi, izleyeyim dedim. önce 15 dakikada bir 5-10 dk. reklam yayınlamak suretiyle içine ettiler. filmin yarısından sonra da hiç reklam yayınlamadılar ama gereksiz buldukları 15 dk.lık falan bir sahneyi kestiler. (film bitince başka yerden o kısmını izleyip kontrol ettim, filmin süresini kısaltmak için gayet önemli bir sahneyi kesmişler)

yani diyeceğim odur ki: iğrençsin atv.
  • varoş besleyicisi kanal. eşkıya dünyaya hükümdar olmaz, sen anlat karadeniz, bir zamanlar çukurova yakında başlayacak olan hercai gibi dizilerle her akşam varoşların beynini yıkar çalkalar kurutur asar. bu kanala reklam veren markalar ülkenin kültürel veya başka türlü olarak içinin boşaltılmasında önemli oranda sorumludurlar.
  • ne kadar iğrenç diye meraktan 2 dk haberlerini açtım, kusmaya gidiyorum
  • avrupa yakası yayınladığı zamanlardan bu zamanlara yaşadığı düşüşü ibretle seyrettiğim, devleti devlet kanalından daha çok yalayan kanal parçası.
  • vergilerimizle ayakta durduğunu düşündüğüm hükümet destekçisi tv kanalı
hesabın var mı? giriş yap