• spor yapanlar ve surekli hareket halinde olanlar icin gelistirdigi bluetooth kulakligi son derece populer olan uretici.
  • fiyat/performans olarak bakıldığında pişman etmeyen ürünleri olan telefon aksesuarları üreticisi.

özellikle telefonlar için üretilen 3'lü lens kiti fiyatına göre oldukça kalitelidir.

incelemesi şuradan izlenebilir: https://www.youtube.com/watch?v=9xw3w4erur4
  • daha evvel buranın solar powerbank ürününü almıştım, sorunsuz şekilde kullanmaya devam ediyorum. sağolsunlar bayram indirimi için mailime 10tl indirim kuponu atmışlar. şimdilik ihtiyacım yok, kullanmak isteyenler için indirim kodu: ıhzhbbs
    sitede burası
  • türkiye dağıtıcısının satış sonrası hizmetleri çok iyi olan firma. umarım bozmazlar.
    araç içi şarj cihazının içinde gelen usb kablonun ucu hiçbir düşme, çekme vb dış fiziki etki olmaksızın yamulunca kendilerine haber verdim. aynı gün iletişime geçerek yeni kablo göndereceklerini söylediler. ertesi gün kablo elimdeydi. ne bir fotoğraf isteme, ne tipik türk esnafı gibi kablonun bir özelliğinin o olduğuna ikna etmeye çalışma...
  • aukey marka 30.000 mah bir powerbank kullanmaktayım. acaip memnunum kalitesinden.
  • daha evvel kendilerinden powerbank almıştım. iphone x için hızlı şarj eden bir şeyler arıyordum bi sorayım dedim. tam olarak aradığım ürün bu.
    haftaya bundan daha güçlü 46w ve 25.5w olarak satışına başlanacağı söylendi. bekleyelim bakalım, sonra edit şeyederiz.
  • kaliteli ürünleri bulunan telefon aksesuar markası. yeni satın aldığım cb-d9 model telefon şarj kablosu, orjinal telefon kabloları kadar kaliteli çıktı. üstelik 2 metre.
  • türkiye distribütörü akeltek'in sitesinde https kullanmadığını, tam kredi kartı bilgilerimi girecekken opera browser'ın uyarısıyla farkettiğim marka.
    kapattım tabi mecburen.
  • b60 model bluetooth kulaklığına sahip olduğum marka. şimdiye kadar herhangi bir aukey ürününe sahip olmadığım için başta şüpheyle yaklaşmıştım ama okuduğum yorumların ne kadar haklı olduğunu kullanmaya başladıktan sonra anladım. muazzam bir performans. piyasanın ağa babaları sennheiser, akg gibi markaların bluetooth ürünlerini deneyimlemedim şu ana kadar ama onlardan aşağı kalır bir yanı yoktur diye tahmin ediyorum. ayrıca belirteyim, türkiye'de satış fiyatı 850 tl civarı olan bu kulaklığı kanada'da yaşayan arkadaşım aracılığı ile 60 kanada doları'na (yaklaşık 250 tl) bağladım. farka bak amk.
  • 3 sene once amerika'da iken amazon uzerinden arabaya bluetooth ozelligi kazandiran bir cihazini almistim. gayet kaliteli urunleri var.

(bkz: anker)
    (bkz: ugreen)
hesabın var mı? giriş yap