• dota'nın 2d platform hali. oldukça eğlenceli http://www.awesomenauts.com/
  • online oynanmak için yapılmış ancak offline modu da olan oyun. offline modda botlara karşı oynarken daha oyunu ve upgradeleri çözene kadar oyun bitiyor. bir süre sonra hep aynı olay sıkıyor. pek tasvip etmedim bu durumu ama fikir olarak güzel bir oyun. soldat'ın gelişmişi. evde iki pc ile bir arkadaşla oynarken süper eğlendirir o ayrı.

sonradan gelen not: oyunun zorluk seviyesini arttırınca yeterince uzun oynanabiliyor. maximum level'e ulaştıktan sonra söyleyebilirim ki sıkmaya başlıyor ama yine de dur iki el atayim diyorsunuz arada. bir an önce yeni harita ve karakterler gelmeli.
  • cok cici, fakat benim beceriksizliğimden dolayı beceremediğim oyundur.
  • nedir ne değildir bilmiyorum ama bugünden itibaren 2 günlüğüne steam üzerinden bedava indirilebilen oyun, ilgilenenlere duyurulur.
  • steam üzeriden arkadaşlarla 6 kişi ile oynamanın feci zevk verdiği oyun. çerez bir fiyatı var zaten. kafa dağıtmak için güzel.
  • gnaw'ı tek geçerim.
  • (bkz: asım nohut)
  • awesome ve astronauts kelimelerinin birleştirilmiş hali.
  • 3'lü paketini steam indiriminde 7 liraya alıp eşe dosta gönderdiğim oyun.

moba oyunlarından bıktığım, görmeye bile tahammülümün kalmadığı bir dönemde karşılaştım bu oyunla ve tam anlamıyla ilaç gibi geldi. arkadaşlarınızla beraber 3v3 oyun kurduğunuzda gayet eğlenceli oluyor.

2d olmasıyla birlikte, gayet basit bir oynanışa sahip. karakterler pek bir orijinal, replikleri olsun müzikleri olsun, bu oyun olmuş dedirtiyor.
  • arkadaşlarla oynanınca gerçekten eğlenceli olan oyun
hesabın var mı? giriş yap