• https://www.facebook.com/…/posts/10156760541603076/

şu videoyu izleyince zaten nasıl bir adam olduğunu ne kadar beyfendi dürüst bir insan olduğunu görürsünüz.

inanın bana şuan türkiye cumhuriyetinde açık ara gelmiş geçmiş en dürüst en mütevazi en gariban milletvekilidir.

bu adama sahip çıkın türkiyeye böyle adamlar lazım.
  • aksaray gibi akp'nin oy deposu olmuş bir şehirde duruşuyla iyi parti listelerinden meclise girmeyi başarmış, zamanında lisede tarih öğretmenliği yaparken efsanevi ders anlatımları olan daha sonraları ise avukatlığı ve siyaseti birlikte yürüten bir isimdir.
  • 24 haziran itibariyle aksaray iyi parti milletvekili.
    aslen gümüşhaneli olan 59 yaşındaki ayhan erel, esas mesleği öğretmenliği yaparken bir taraftan da hukuk okuyup avukatlığa geçiş yapar. uzun boyu, gür sesi, sarkık bıyıklarıyla öğretmenliği zamanlarında öğrencilerine okuduğu "fatih'in istanbul'u fethettiği yaştasınnnn" gibi şiirlerle onları miliyetçi menkıbelerle gazlayan ayhan hoca öteden beri tavizsiz bir ülkücü. 2007'de ilk kez mhp'den adaylığı deneyip başarılı olamaz ama pes etmeyip 2014'te aksaray mhp il başkanı seçilir. lakin mhp içindeki muhalif kanatta yer aldığından genel merkez tarafından azledilir. daha sonra ise 2017'de akşener'in kurduğu iyi parti saflarına geçer. hatta kurultay çağrı heyeti başkanı, kurucular kurulu üyesi olup iyi parti kuruluş kongresinde yaptığı konuşma cnn türk, ntv gibi tvler tarafından canlı yayınlanır.
    akşener'e bağlılığının sonucunda ise aksaray 1. sıradan aday olur ve kazanır.
  • mhp'nin "kurultay çağrı heyeti" başkanlığını yapan, mhp aksaray eski il başkanı.

fetö soruşturması kapsamında göz altına alınmış.

kaynak

edit: yanlış habermiş. bir süre sonra işbu entry imha edilecektir.
  • memleketim adına mecliste ilk defa adam akıllı bir konuşma yapan iyi partili milletvekili.
  • kendisi anadolu lisesinden tarih hocamdır.

adını her duyduğumda aklıma şu anı gelir.

sınıfta ders anlatırken, sınıfa bir soru sorar, iki kişi parmak kaldırır. birisi benim. sözü diğer öğrenciye verir. öğrenci doğru cevaplar. övgü dolu bir aferinle beraber sözlü puanı olarak da 100 ü kapar.

şansızlığa bak, kaçırdık 100’ü, vay amk derken, hocam bana dönerek;

pacificadora sen de mi aynı cevabı verecektin diye sorar.

evet hocam deyince “sana da 100 veriyorum o zaman” der ve yapıştırır tam puanı.

(bkz: bu da böyle bir anımdır)

not: hakikaten aynı cevabı verecektim.

düzgün insandır, yolu bahtı açık olsun.
  • fetö soruşturması kapsamında gözaltına alınmamıştır.

http://www.yenicaggazetesi.com.tr/…ildi-142957h.htm
  • serbest bırakılmıştır. açıklamalara göre gözaltına alınma sebebi fetö değil polise mukavemettir.

http://www.haberaksaray.com/…t-birakildi-10475.html
  • az önce tv 100 denen yandaşımsı kanalın canlı yayınında çok güzel geçirmiştir, milletin asıl gündemi olan, yüksek enflasyon, pahalılık, geçim sıkıntısı vb. varken gündemi değiştirip bir partinin içinde olan s.kim sonik işlerlerle uğraşıyor asıl sorunların konuşulmasını istemiyorsunuz demiştir!!

(bkz: haşırt to the blackboard) resmen tv100'e geçirmiştir!
  • iyi parti grup toplantılarına yaptığı protesto kararından vazgeçen vekil. ümit özdağ'ın açıklamalarından sonra grup toplantılarına yeniden katılım kararı almış.
hesabın var mı? giriş yap