• bir etkinlikte tanışma fırsatı bulduğum; ilk kitabı murakami'nin kedisi'ni okuyunca zekasına ve mizah yeteneğine hayran kaldığım, samimi ve içten yazar. ilk kitabı oflaz soyadıyla çıkmış olsa da pek yakında kitabevlerindeki raflarda yerini alacak olan ikinci kitabı bram stoker'in masası'nda yoluna aylin doğan olarak devam edecekmiş. ayrıca aylin doğan amerika'da senaryo eğitimi almış ve yıllarca televizyon ekranlarında boy gösteren pek çok diziye de kalemiyle hayat vermiş. murakami'nin kedisi kendisine uğur getirsin... yeni kitapları bekliyoruz...
  • (bkz: #75989287)
  • soyadı değiştiği için ikinci kitabı bram stoker'in masası'nı görünce ne oluyor diye bir afalladım önce. meğer bir süredir yoluna aylin oflaz olarak değil aylin doğan olarak devam ediyormuş. ne diyelim, hayat...

bram stoker'in masası ile ilgili şuraya düşüncelerimiz yazmıştım ama burada da bir iki laf edeyim. murakami'nin kedisi'ni çok beğenmiştim ama bram stoker'in masasını çok daha fazla sevdim çünkü bram amcanın hastasıyım ve böyle bir adamla ilgili yazılabilecek en farklı en sıra dışı romanı yazdığını söyleyebilirim. hayal gücüne bayıldım. sıradaki kitabını sabırsızlıkla bekliyorum.
hesabın var mı? giriş yap