• cocukken iyi futbolcu dendiginde sadece gol sayilarina bakardik , sonra anladik ki futbol bir takim oyunu ve herkes cok onemli.

(bkz: dusuk iq gostergesi basliklar)

cok sonrasi icin edit : başlık başa kalmış
  • neye göre? bu dönem saçma sapan dizilerdeki kızlardan daha mı kötü bir oyuncuydu? yapmacık, inandırıcılıkdan uzak mı oynuyordu? hayır efendim, öldüğü bugünde kalkıp 'abartılmış bir oyuncu yok ha ayşen gruda ha figüran' demek ayıptır, hak yemektir, günahtır. çirkin biriydi evet ki bunu kendi de kabul etmişti defalarca ancak oyunculuğuna asla dil uzatmayın ustaydı, üstattı kabul edin, fesatlık etmeyin.
  • bok atma timi görev başında.

bunlara sorsan en iyi oyuncu serenay sarıkaya.

tanım: asılsız iddia.
  • daha bir tarafını yıkayamayan embesilin, olmayan aklını sergilemesidir.
    bunları okuyacağız, göreceğiz ve hanımlığımızı bozmayacağız, hayat gerçekten çok zor.

bak oksijen sarfiyatı senden ve senin gibilerden nasıl bahsedilmiş, sorununu ara bul ve çöz.

(bkz: yeni nesildeki tırtlığın sebepleri)
  • çocukluğumuz yeşilçamın bu güzel insanlarıyla geçti. filmlerinde samimiyet vardı. oyunculuklarında bu işi para için yapmadıkları yüzlerinden belli oluyordu.

ayşen gruda da bu oyuncular arasında en iyi kadın oyuncuydu belki de.

karşısında kamera görse ehe ehü diye kekelemeye başlayacak velet gelmiş başlık açmış bi de.

gidin youtuber filmi izleyin. size müstehak.

nur içinde yat feride abla...
  • ulan her şeyini geçtim, bak her şeyi geçtim diyorum, bir insanın öldüğü gün yapılmaz lan böyle bir şey. haysiyetini, onurunu, şerefini siktiğimin orospu çocuğu seni. senin evrendeki varlığını, seni oluşturan her atomu sikeyim. kansız parazit seni.
  • yaşarken saygı duymuyorsunuz, bari vefat ettiğinde saygınız olsun. kötü kalplisiniz.
  • hiçbir şeye saygısı olmayan beyinsizin prim yapmak için tam da bugün açtığı başlık
  • geri zekâlı tdk'ya göre;

1. sıfat zekâ düzeyi gelişmemiş (kimse)
    2. anlayışı kıt, aptal

(bkz: geri zekâlı)

örn : bu başlığı açan suser bir geri zekâlı.
hesabın var mı? giriş yap