• araptır.
  • arap asıllı, bir akrabası hdp'li mardinli atatürkçü amerika da yaşıyor ve inşaalah dedi.

hadi kardeş kardeş bölüşün adamın muhteşem başarısını. siktiğim malları..
  • insan olması yetmiyor bazı kodumun zekasızlara
  • her kuşu sevdik bi leylek kaldı zaten.

yahu adam nobel almış, başarısını konuşmak yerine tartışılanlara bak, gerçekten çok saçma bir ülkeyiz.
  • ekşi sözlük dışında kimsenin sikinde değildir.
    siz burada burada birbirinizi parmaklayın işte.
  • memleketim adına çok sevindim demesi herkese yeter ve artar. ayrıca kendisine helal olsun başarılarının devamını diliyorum. türkiye ile bağlarını koparmamış elinden geldiğince bilim adına destek veriyor. en son 9 eylül'de izmir'e bilim adına açılan bir açılışa gelmiş.
  • çok mühim değil ama bugün bir ara abisi tahsin sancar di galiba. o bağlandı yayına, kendilerinin kumur turk aşiretinden olduğunu falan anlattı. atalarımız ortaasyadan bin çadırlık asiretle buralara geldi falan dedi.

spikerin 8 kardesmissiniz, anne babamız okuma yazma hatta turkce bilmiyormuş demesi üzerine bunları söyledi.

o degilde adam nobel aldı be biz hala kürt mü, türk mü onun derdindeyiz. bizden bi yol olmaz artık.
  • örnek alınması gerekilen bir insan. nakliyetahtasi.com olarak tebrik ederiz.
  • ırkçı ve faşist yanları olan bir insan olarak söylüyorum. aşağıdaki fotoğrafı gördükten sonra gram umrumda değil.

[http://i.hizliresim.com/v6gb6b.jpg http://i.hizliresim.com/v6gb6b.jpg]

orhan pamuk gibi olmadığı bariz bir şekilde ortadadır. helal olsun kendisine.
  • tartışma konusu olması anlamsızdır, desem yalan olur. konuyla ilgili her haber "türk bilim adamı nobel kazandı" şeklinde sunuluyor. türk deyince sorun yok, ama kürt veya arap deyince sorun oluyor. sen türk vatandaşı olduğun için aziz sancar 'ın başarısından dolayı gururlanacaksın. sırf adam türk kökenli değil diye türkiyelilik üzerinden yürüyeceksin. kokuşmuş milliyetçiliğini tutup boğazına kadar oportünizme batıracaksın. bir kürt veya arap; aziz sancar 'ı sahiplenip bundan kendine pay çıkaramayacak mı? zora geldi mi, diyarbakır 'ı, mardin 'i, hakkari 'yi, şırnak 'ı haritadan silmek isteyeceksin. sonra da hdp li vekilin kuzeni dendiğinde gocunacaksın. hem bağcıyı dövüp hem üzümü yemeye kalkan kaç millet vardır başka merak ediyorum. türklük övünülecek bir şeyden çok utanılacak bir şeye dönüştü sayenizde. en azından ben utanıyorum.
hesabın var mı? giriş yap