şükela:  tümü | bugün
 • yıldım ben bu haberlerden yıldım
  herkes kendi yaptıklarından sorumludur
  eski bi galatasaraylı olarak hiç zikimde olmayan durumlar
  ne beşiktaş başkanı ne fenerbahçe ne de galatasaray
  herkes kendi hesabını kendi vericek
 • nedense sözlükte gündemde kalamamış skandal bir haberin özeti olan cümle.

  fikret orman "sayın cumhurbaşkanım" dediğinde kıyametler koparan sözlük ergenleri, diktatörün diktatöre sevgisini görmezden gelmişler.

  neredesiniz ulen 100.000 kişi yürüyenler. neredesiniz "aziz yıldırım'a muahlifiz" ayağına stadyumu boş bırakıp birkaç maç iyi gidince stadyumu tıklım tıklım dolduran genç delikanlılar?

  fikret orman'la ilgili herhangi bir konuda aklınız sıra espri yaptığınızı sanarken "sayın cumhurbaşkanım" diye salyalar saçarken varsa yüreğiniz google amcaya ‘iyi ki siz vardınız cumhurbaşkanım’ yazın bakın bakalım nelerle karşılaşıyorsunuz.

  hadi ben size yardımcı olayım gençlik ateşi. kafanıza vura vura okutucaksın aslında bunları ama ortam müsait değil.
 • son kale fenerbahçe, tabi yersen
 • fenerbahçelileri bağlamaz. hangilerini ? son kale diye feryat etmeyenleri, muhalifiz ondan şikemizi ortaya çıkardılar diye ağlamayanları vs. bağlamaz.
  yoksa bugünün türkiye'sinde biraz gözönünde olan her işadamı, her kulüp yöneticisi, her bürokrat bu tür söylemlerden kendini uzak tutamaz. (sanatçılar hariç) kendilerini düşünmeseler temsil ettikleri, istihdam sağladıkları vs. kitleleri düşünmek zorundalar.
  yoksa fenerliler gözünü kulağını kapasa da ali koç'un cumhurbaşkanına fabrika açılışında yaptığı yalakalık yanında bu birşey değil.
  diğer yandan aziz yıldırım'a dil uzatabilmek için kendi yöneticilerine sağlam posta koyabilmiş olmak gerek; yoksa fikret orman'a o konuda ben de çok kırgınım deyip maçlarda her türlü coşmak bayağı bir çifte standart oluyor; ki fenerliler galatasaraylılar da bu tür ikiyüzlülükten uzak değil, maksat laf sokmak; kimse samimi değil.
 • şike süreci bitince cumhuriyetin son kalesi yalanı da bitmiş anlaşılan.
 • bazılarının başkanları gibi 5 cümle içerisinde ortalama 58 kere dememiştir. hadi başka yerde muhalifçilik oynayın ergen bejekeliler.
 • beyler sayın cumhurbaşkanı lafını kılıçdaroğlu bile söylüyor. sizinki gibi mabedimize çağırıp 10 kere üst üste sayın cumhurbaşkanım dememiş. çok mu tiner çekiyorsunuz da bu olayları karşılaştırabiliyorsunuz?

  daha geçen hafta fenerbahçe'nin stadı "15 temmuz şehitleri anıldıktan" sonra "mustafa kemal'in askerleriyiz" sesleriyle inim inim inledi. "sayın cumhurbaşkaaaaaanııımmmm" diyerekten değil.

  bir sayın cumhurbaşkanım olmayan.
 • bunun bir de küçüğü var. sıyın bışbıkınımızın sizi ili yinidin yirgiliniciğiz.

  https://www.youtube.com/watch?v=ouhp7tyubno
 • kadıköy'de dilci aziz. stadın hemen orada. tavsiye ederim, mutlaka gidin.