• yaz kokuları arasında kalıcılığıyla üste çıkan ve bir yaz kokusundan beklenen hafifliği, ferahlığı taşıyan parfüm. "deodorant stick" i de mevcuttur.
  • ck one kullanıp da "iyi de o bayan kokusu diil mi ki?" diye soranlara "hayır. unisex." demekten sıkılan erkeklere, daha maskülen ama aynı temizlikte çok hoş bir alternatif.
  • alamet-i farikamdır. aslında çok da kalıcı sayılır. sadece yanınıza çok sokulması gerekenler hissedebilir.
  • bir nebze bile abartmadan diyebilirim ki burnumun bugüne dek duyduğu en güzel erkek parfümüdür.
    bu parfümü kullanan bir erkek yanından geçerken kafasını çevirip o erkeğe bakmayacak kadın tanımıyorum. yoktur. olamazdır, olmamalıdır.

eski erkek arkadaş kokusu olması ise büyük talihsizliktir.
  • lilakutu dan çıkan herseyi anında zart zurt deneme merakım yuzunden yanlıslıkla kadın kokusudur diye kendime sıkıp, sonradan durup durup kendimi koklamama sebebiyet veren koku, fazlasıyla guzelmiş. yalnız çok tanıdık geliyor ama çıkartamadım hangi kokuya benzettiğimi.
  • freeshop'lardaki en ucuz parfümlerden biridir. fiyat performans canavarıdır.
    canımdır. ciğerimdir. parfümümdür.
  • bu kokuyu aldığım erkeğe bi yanaşasım, bi böyle temas edesim filan geliyor.

ahım şahım bir koku değil, biliyorum ama bir şey var bu kokuda.

masumiyet gibi, ne bileyim bunu kullanandan zarar gelmez gibi.
  • popülaritesinin rağmen, kokusundan fazlasıyla rahatsız olduğum parfüm
  • baba kokusu. öyle ki reklamlarında bile yanında çocuk olan orta yaş, iyi giyimli adamlar vardır.
hesabın var mı? giriş yap