• son bolumu haric gayet tatmin edici ama sonu da bir o kadar kotu.jamie foxx'a bayildim.karakterin esprileri, diyaloglari cok iyiydi.
  • çok güzel bir film, ama başrol ansel elgort'un ifadelerinde ve genel olarak tipinde ciddi sorunlar var. bu sorunlara odaklanmaktan filmin tadını çıkarmak biraz zor oluyor.
  • yine bir film, yine bir sürpriz soundtrack kuşağı ile buradayım. spoiler yok.
    filmin 75. dakikasi dolaylarında eleman kamyonetin şoför koltuğunda otururken boards of canada'dan ready lets go'yu duyduk.
    bir filmde boc duyduğum zaman öyle ya da böyle kötü diyesim gelmiyor o filme. hayır iyiydi film ama boc koymuş adam soundtrackine. böyle bir insan kötü olabilir mi? boc diyorum b-o-c.
  • soundtrack çok iyi ama filmin sahnelerine uyumu alejandro gonzález'in filmleri gibi olmuş müzik temalı olmayan flimi adeta müzikler kucaklamış, bebeğin gizemini filmin ortalarına kadar koruması ve sizi havaya sokan kaçış sahneleriyle izlemeye değer.
  • kevin spacey hatırına izlediğim filmdir.

filmde kevin spacey klasik olarak önce kötü adam, sonra iyi adam, sonra tekrar kötü adam ve en sonunda tekrardan iyi adam olmaktadır.
  • çerez niyetine izlenebilecek, beklenti gerektirmeyen film.
  • ancak izleme fırsatı bulabildiğim film.
    favori yönetmenim edgar wright beni yine hayal kırıklığına uğratmadı.
  • sıkılmadan izlenebilecek bir film olmuş. 6,7/10

aksiyon denilince şu die hard 3 teki galon sahnesi ve crank filmindeki chev chelious'un dinamik sahneleri üstüne koyabilen daha çıkmadı. tek ümidim ise john wick'ten yana
  • sirf basroldeki pisirik cirkin aptal lavugu kahraman gostermek icin dunyanin en sacma en absurd en gereksiz filmini cekmisler ya

los angeles venice beach te 2-3 milyon dolar yaksalar daha hayirli bir is olurdu
  • biraz fazla masalsı olsa da harika bir film olmuş.

filmdeki karakterlerin hepsi oldukça iyi oynanıp iyi tanıtılmış.

ve tabi ki müzikler filmi almış , teee üst sıralara taşımış.

başta da dediğim gibi biraz fazla masalsı göndermelerle dolu üst düzey bir film olmuş.

izleyiniz efendim.
hesabın var mı? giriş yap