• bu seneye damgasını vuracak gerilim komedi. hayatta karşılaştığı problemler sebebi ile stress biriktiren kahramanımız, götünden alien çıkartır ve dehşet saçar.
    http://trailers.apple.com/…ailers/magnolia/badmilo/
  • 2013 ün güngöreninde nasıl bu kadar b.ktan olduğunu çözemediğim film. eski türk filmlerinde e.t çakması vardı aynen ona benziyor bu filmdeki yaratık. düşük bütçe ile zevk için çekilmiş bir film olarak görüyorum. ama öte yandan bilerek yapılmış ultra geyik olaylar da yok değil.
  • herkesin midesinin kaldıramayacağı,bokla götle dolu bir film.

--- spoiler ---

adam sinirlendiği zaman götünden bir yaratık çıkıp sinirlendiği insana saldırıyor.bu olayda irsi,babasında da varmış.

--- spoiler ---
  • gece vakti televizyonda denk gelip izledim.. ben hayatımda böyle saçma şey görmedim.. ama saçmalığı komik tarafı zaten..
  • tarzı korku komedi olarak geçse de pek korku öğesi yok filmde. daha doğrusu gerilim müziği verelim, sonra jump scare gelsin yapmamışlar. komedisi de gayet dozunda. yaratık tasarımı için bir şey diyemem ama dijital efekt kullanmamaları çok iyi olmuş. yaratığı iki kuklacı kontrol ediyormuş. yüksek bütçeli hollywood korku filmlerinde bile kolaya kaçıp cgi kullanmaları nedeniyle böyle gerçekçi yaratıklar göremiyoruz.
hesabın var mı? giriş yap