• memleketi aşk-ı memnu evine çevirdiniz amk.
  • (bkz: keşke)

eski bir mhp seçmeni olarak olmasını umduğum gerçektir. bahçeli'nin uzunu arkadan bıçaklamasını her şeyden çok istiyorum. 70 yaşına gelmişken son bir salvo ile bu ülkenin en büyük belasını siyaset dışı etmesini çok istiyorum.

fakat hiç boşuna umut etmeye gerek yok. bahçeli ne kadar ağzı laf yapan muhalifini partiden atmış ve teşkilatların yarısını çoktan kapatmışsa bu kadar geniş düşünemeyecek kadar vasıfsızdır. mhp içinde onarılamayacak yaralar açtı gitse bile düzelmez bazı şeyler o yüzden hiç umutlanmaya gerek yok.
  • bahçelinin bu kadar zeki bir adam olmasına ihtimal vermiyorum, umudunuz gözlerimi yaşarttı.
  • koltugu kaybetmeden önce son çare olarak baskan yardımcılığı istiyordu.
    o yüzden u dönüşü yaptı, yancı oldu.

ancak başkanlığın boka saracağını anlarsa bir u dönüşü daha yapabilir.
    dediğin hikayeyi belki o zaman anlatır.
  • sanırım rte'nin tabancasına bu kadar sıkı sarılması sebebi bu. iyi tut lan, sakın bırakma.
  • 14 senedir kamu imkanlarından yararlanamayan, kadrolaşamayan, ballı ihale alamayan uluyan kurt kardeşlerimizin artık bu durumdan sıkılıp, iktidar tarafından vadedilen makam ve imkanlara kanarak ülkeyi satmalarıdır olan. başka bir sebebi yoktur. başka komplo teorileri de inandırıcı gelmiyor. bahçeli kabine de yer alma karşılığı tıpkı tuğrul türkeş gibi satmıştır davasını. başka açıklaması olamaz bunların.
  • saçma iddia. bırak allasen. akp bahçeli'nin ya çok büyük bir açığını yakaladı, inim inim inletiyor; ya da ona bir şeyler vaadetti. bunun akla en uygun açıklaması bu. bu kadar dolambaçlı bir plan mantıklı değil maalesef.
  • bahçeli olsam silahım olsa ilk kendimi vururdum
  • "ve sonra yataktan dustum" diye devam edecegini dusunerek actigim basliktir.

kicin acikta kalmis arkadasim.
hesabın var mı? giriş yap