• bu zamana kadar beraber yaşadığım kız arkadaşlarımdan her hangi bir tanesinde görmediğim ritüeldir.

bunun iki ana nedeni olduğunu düşünmekteyim; birincisi beraber yaşadığım kız arkadaşlarım benim yanımda böyle bir zahmete girişmek istememiş ve mahrem bir aktivite olduğu inancına kapılmışlardır, ikincisi ise ne kadar varoş kız varsa ben gidip onları bulmuşum.

bu iki ihtimalin dışında arada kalan başka bir ihtimal ise, bu zamana kadar beraber yaşadığım kız arkadaşlarımın ciltlerinin zaten bebek cildi kadar güzel ve narin olmasıdır. fakat bu son ve yancı ihtimal benim, kadın cildinin narin olmasını anlayamama özelliğim ile etkisini yitirmektedir.

aklımda mantıklı olan tek bir ihtimal var o da bu zamana kadar beraber yaşadığım kızların varoş olmasıdır, ben de isterdim kraliyet ailesinden birisi olsun ne bileyim derebeyinin kızı olsun ama olmamış...

ne kadar çok "bu zamana kadar beraber yaşadığım kızlar" dedim arkadaş...
  • insanı rahatlatan ve mutluluk veren bir aktivite olmasına rağmen tam anlamıyla yapılmak istenirse inanılmaz bir vakit öldürme yöntemine dönüşebiliyor. şöyle ki; vücut, yüz, göz çevresi, el, dudak, saç, ayak hepsine ayrı kremler sürülmesi gerekiyor. eh ayağını kremledikten sonra saçını kremleyemezsin git elini yıka sonra tekrar saçını kremle sonra elini yıka falan derken baya bir zaman gidiyor.
  • taş çatlasa 2 dakika süren eylemdir.
    ev soğukken sevimsizleşen olaydır ayrıca.
  • fakirlerin aklından "krem yerine vazelin sürsek olur mu hocam" düşüncesinin geçmesine sebep olur.
  • "banyo sonrası sevgiliyi kremleme faslı" şekline dönüşmemelidir. kremleme - sevişme - banyo şeklinde kısır döngüye girilebilir.
  • banyo zeminine kremi boca edip, sonra (tabii çıplak) yerde yuvarlanarak zamandan kazanabilirsiniz.
  • hassas cilde sahip kişilerin olmazsa olmazıdır. bir de bunların öyle harika kokulu olanları vardır ki insana keyif verir. kremden ziyade losyon özellikli, su bazlı ve hafif olanları tercih edilesidir. üstelik nemsiz kalmamış cilt ışıl ışıl, yumuşacık olur.
  • bir türlü alışamadığım eylem.

cildim pul pul dökülmeye başladığında bir kere yapıp bi ay unuttuğum şey.
  • az sonra nivea nin vucut kremiyle yapacagim aktivitedir. kollar bacaklar yumusasin. yazin luzum yok da, kisin kupkuru oluyo insan. ama her seferinde useniyorum.
  • kadın/erkek herkes için banyo ritüelinin en keyifli evresi.
hesabın var mı? giriş yap