• bunun yaptığı gerizekalılığın skandal bir yanı yok, skandal olan şey bu adamın yaptığının haberleştirilerek daha büyük kitlelerin olaydan haberdar olmasının sağlanması.
    ramazan ayında çilingir sofrası paylaşması sorun değil ancak okudum üfledim diyip dalga geçer şekilde paylaşması (benim açımdan değil genel açısından) sorun, dayak yiyip oturuyor sonra, gerizekalı.
  • rakıyı su bardağı ile içen bir orangutandır. murdar ettin o sofrayı...
  • birincisi adam müslüman değil, ikincisi paylaşımı belçika'dan yapıyor olan bizim çakma milliyetçi müselman tayfaya oluyor. size ne amonyum!

(bkz: afiyet olsun)
  • illegal olmayan bir yemek/içecek tüketen ve illegal olmayan bir paylaşım yapan şahıs. zırlamayın her boka. rakıyı sansürlemişler bi de kjasöfmaçsöcmasc
  • her gün instagramdan milletin kıçına bakan dindarları rahatsız eden durum. kendi hayatı ve kendi yaşam tarzı der susarım.

bana ne ve sana ne ne zaman öğrenilecek açıkçası çok merak ediyorum.

edibüdü; hadi bakalım dostlar.
    (bkz: bürge için ses olun)
  • üst edit: şansal'ın yanında olduğu için tehdit aldığını söyleyen yazara yazıyorum: mesajları alıp almadığını gözümle görmedim ama aldıysan cevap bile yazma. nick arkasına saklanıp aşağıda yazdığım ve kişisel eleştirimi içeren giriden bile beni tehdit edenler oldu. bu nick cengaverlerine sesleniyorum: kapatın mobil verinizi, modeminizi internet paketiniz bitmesin. ay sonu limiti aşınca param nasıl çıkışacak diye ağlamayın sonra. şansal'ın cebi bol viski de içer rakı da ama siz bu zekayla aç kalırsınız aç!!

eğer bir şey yazmadan paylaşsaydı ben de tepki göstermezdim. hatta bu niyetle açtım haberi ama sonra caption'da okunduyu görünce dalga geçer gibi paylaşmasını yakıştıramadım.

hangi kanala çıksa ben şöyle entelektüel bilgi birikimine sahibim diye kendini pazarlayan adamın bu hareketi yapması aslında ne düşük bir insan olduğunun da göstergesi.

yazık.

edit: arkadaşlar anlamayan olmuş. ben bu hareketi kendisine yakıştıramadım. yine söylüyorum rakı içmesi beni bağlamaz. ama "antisemit hakaretler alıyorum" diyen, düşüncelerine değer verilen bir entelektüel -bakın ben "iftarda" rakı içiyorum- gibi ucuz işlere kalkışmamalı. böyle şeyler yapacaksa da "ben aydınım, bunlar (dinciler) köylü vs." gibi her röportajında reklamını yapmamalı.

bana "ama hristiyanlar da dizilerde kendi dinleriyle dalga geçiyor" gibi avam şeylerle gelmeyin. açın dizibilmemne.com'u oradan dizi izlemeye devam edin bu iş sizi aşar.
  • tam bir mal.
  • feyza altun, gonca vuslateri ve mine kırıkkanat familyasından, muhalif kesimi yanlış bir şekilde temsil eden, daha doğrusu temsil ettiğini sanan bir modacı(?).
    böyle ucuz ve gereksiz hareketlere gerek yok.
  • şu adamı eleştirenle kerimcan’ın yarağına maruz kalıp ağlayanların zeka seviyesi aynı.
    adamı takip ediyorsun sana uymayan bir şey oldu mu salya sümük ağlıyorsun, mal mısın arkadaşım?

insanların nasıl yaşayıp nasıl davranacağını tayin etmeye çalışmak kimsenin haddi değildir, herkes kendi hayatına baksın, başkalarınınkine tebelleş olmasın.
  • size ne yahu ? kime ne ? beğenmeyen kızını vermesin . bizim milletin iyice kafayı yediğinin, mahalle baskısının üstümüze iyice sindiğinin habercisi bir boş beleş olayımsı..
hesabın var mı? giriş yap