1. filistin bayrağına niyetlenip ürdün bayrağı açan aymaz.
 2. yakın arkadaşları tarafından barbi diye çağrılan sivri dilli moda tasarımcısı.aslında oldukça kafa ve eğlenceli biri. moda felsefesi hakkında *kendisiyle günlerce konuşabilinir.
 3. yemekle çok ilgilenirmiş kendisi, pek severmiş. hatta yemek yapmaya düşkünlüğünün boyutunu anlatabilmek için şöyle bir kelam eyledi demin televizyonda rastladım:

  -büyük depremin ertesi günü arkadaşımla akmerkeze gidip porselen takım almıştık mutlu olmak için.

  büyük depremin ertesi günü mutlu olmak için akmerkeze gidip porselen takım alabilmek mi yoksa bunu çıkıp kaygısızca televizyondan dile getirebilecek kadar yediği halttan bi haber olabilmek mi daha beter bir durum ben karar veremedim.

  dili sürçtü herhalde yada:

  (bkz: sana hiçbir şey demiyorum)
 4. bizim web sitemiz yok, enter tuşuyla ulaşılabilecek kadar ucuz bir marka değiliz demiş* şahıs*.
 5. ingilterede royal academyye bağlı londra eğitim kurumlarında renk bilimi üzerine dört yıl; isviçrede de moda, renk ve estetik üzerine iki yıl eğitim görmüş 'terzi yamağı'
 6. laço tayfa grubu üyelerinin bindiği uçakta business class'ta olduğunu öğrenince, "bu ne ya, o çingeneler bizınısta uçuyor, ben ekonomide" diye isyan eden six feet under. keşke laço tayfa'nın o güzel çingeneleri entrümanlarını kapıp yolculuk boyunca barbaros'a bi hicaz dolap yapsalarmış.

barbaros şansal hakkında bilgi verin