• aynı sofradan yedik, doyan düşman oldu.
  • bu adamı daha önceki mevzularının bazılarında haklı bulurdum fakat şu an her şeyin bokunu çıkarmış. bu da gerizekalıymış meğerse. deprem oldu birader, insanlar öldü; affedersiniz ama senin gülen sıfatını ... ben.
  • (bkz: barbaros şansal) kim amk.
  • ayarını bozduğun kantar gün gelir seni tartar diye çok güzel bir söz var.

bu eleman ağzının ayarını bilmeyen bir muhalifti. ayarı olmasa da kimisinin gözüne batmıyordu. konu izmir olunca şimdi daha çok batmaya başlamış.

"bu da gerizekalıymış meğerse"

siz ne zannediyordunuz?

yurtdışında kahkahalarla "bokunda boğul türkiye" diye video çekip paylaşan bir adamın akli melekeleri ne kadar yerinde olabilir?
  • çoğu konuda kimsenin söyleyemediklerini söyleyen bu kişiye tam destek verirdim ve takdir ederdim.

fakat gözümde kocaman bir sıfıra dönüştü. bu attığı tweet’le psikolojik problemlerinin olduğunu düşünüyorum.

bu utanç ile yaşaman dileğiyle, o olgun gibi gözüken toy beynin ile emekliliğini tadını çıkar.
  • ibneyi ciddiye almayın. g*tünü s*ktirirken atmıştır o twiti çok takmayın.
  • deprem çadırında oturup barbaros şansal’dan şikayet ediyorsanız bence sorun barbaros şansal’da değil.

böyle dedirten olaydır.
  • ukala dümbeleğinin teki.papua yeni gine bile yardım teklifinde bulundu bu göt oğlanı“haberim yok”diye savunma yapıyor. sonra bu tipler çıkar “vatan sevgimi sorgulayamazsınız” der.
  • sebebi bazi gaylerdeki asiri ozguven ya da narsistlik olabilir.
  • zamanında bu adamı burada bu adamı savunanlar vardı. o zaman yazmıştım tekrar yazıyorum.

barbaros şansal kendini aydın sanan aptal bir çomardır. bu adamla bir gram bile aynı düşünceye sahip olan varsa ağır gerizekalıdır.
hesabın var mı? giriş yap