• barbaros şansal'ın malum videosundan sonra kktc'de başlatılan çalışma.
    kaynak: link

sanırım sınır dışı derken kktc'den sınır dışı edilecek. bu durumda şansal türkiye'ye gelecek. aboov.
  • bunu bir şekilde paketleyip mahkemeye çıkarmayan... ordan da ağlata ağlata hapse atmayan devlete yazıklar olsun. bari bunu kaçırmayın elden.
  • başıma bir iş gelmeyecekse, yersiz ve gereksiz bulduğum kktc içişleri bakanı bahanesi.

tc vatandaşlarını, hiçbir şekilde sevmediklerinden ve istemediklerinden dolayı bu kararı aldıklarını düşünüyorum.

yalansa yalan desin.
  • gelir,kazancını en az 2 ye katlar, bu sefer daha uzağa gidip daha sert konuşur.

sınır dışı edeceklerine yurda girişini engellesinler.
  • barbaros şansal'ın sözlerinden sonra ''ülkesine'' geri postalanmasıdır.

umarım emniyet genel müdürlüğü havalimanında kendisine güzel bir karşılama hazırlamıştır. bokunda boğul şansal.
  • hepsini içip kimseye bir şey bırakmazsan işte adamı böyle sınır dışı da ederler, sigerler de şansal.
  • an itibariyle normaldir.

düşünsenize, tüm muhalifler türk yurdundan çekip gidiyor, isveç'e, kanada'ya yerleşiyor ve ülke "ya sev ya terk et" diyen cengaverlere kalıyor.
  • yaptığı konuşmada bence hiçbir terör örgütünü desteklemiyor.

sadece her gün ya bir bombalama veya seri tecavüz haberlerinin dolandığı, madenlerin çöktüğü ama yine de hiçbir önlemin alınmadığı, insanların hakkını almaktan çok uzak olup şükre yönlendirildiği**, devletin ne yapsam da daha fazla para kazansam daha fazla kar elde etsem dediği, geliştirilen bütün projelerin bu temelde şekillendiği, trafik sorununu çözmek için yapılan köprülerin tünellerin açılışlarının denk geldiği cuma günlerinde trafiğe kapatılan yollardan dolayı milyonlarca insanın saatlerce direksiyon başında kendini s*kmenin eşiğine geldiği, istanbul basın ekspres yolu üzerinde yapılan metro çalışmasının o bölgedeki en kritik katılımlardan birini aylarca kapattığı - ilgili bölgede zaten akşam 5.45'ten sonra 1 saatte alınan 100 metrelik yolun artık hiç alınamaz hale geldiği, devletin harıl harıl çalıştığı ama refahı ve satın alma gücünü artırmak gibi bir hedefi hiçbir zaman plan programa almadığı ülkemizde... her yılbaşında götüm götüm yok efendim çam ağacı almayın, tombala oynamayın gavur musunuz diye diye duyar kasmaya çalışan koyun güruhuna lafını cuk diye oturtmuştur.

cesareti için de şahsen tebrik ediyorum, onyüzbinlerce insanın hislerine tercüman olduğundan da adım gibi eminim.
  • gelsin buradan da kovalım defolup gitsin. vatansız kalsın şeref yoksunu herif
  • doğru ise gayet yerinde bir hamledir. kansıza bak. bu ülkenin âleni düşmanları bile bunun kadar kalleş değildir.
hesabın var mı? giriş yap