• valla çok haklılar amcalar. bende başbakanımızı çok severim, o yüzden ben de hayır diyorum. tüm akpli kardeşlerimi de başbakana sahip çıkmaya, hayır diyerek büyük oyunu bozmaya davet ediyorum.
  • gerçekten harika bir kampanya amcaları müthiş takdir ettim. benim aklıma böyle yaratıcı bir yöntem gelmemişti açık konuşmak gerekirse.

gerçi böyle bir akım çıksa binali yıldırım tezahüratları eşliğinde hayır dense, yüzde yüz eminim binali yıldırım ekranlara çıkıp, vallahi billahi ben adam değilim, cumhurbaşkanımıza ayak bağı oluyorum, benim insan olduğum yerde tayyip erdoğan mesihtir yapmayın etmeyin der.

çünkü düşük profilli olmak bunu gerektirir.

ama ben de itü mezunu binali başbakanımızın her türlü arkasındayım ve gitmesini istemiyorum. onun gibisi bir daha gelmez, gelemez çünkü mümkün değil. o bizim bitanemiz.
  • amcalar öyle tatlı bir noktadan yakalamışlar ki... bu slogan buradan alıp yürürse ve bir de üstüne referandumda hayır çıkarsa bu amcalar da tarihin bir köşesinde kendilerine yer bulabilirler. efsane olmaya aday amcalar.
  • kadini elinde mikrofonla mavi ekran yaptiris: paha bicilemez. acaip raki icmek istedim dayilarla ya gece gece.
  • muhabir başörtülü bacımıza orantısız zeka uygulamışlar ! nerede ekşi duyar kasma ekibi ?
  • amcalar mizahla vurmuşlar, çok da güzel olmuş ama anlamazlar bence
  • sağlam bug bulmuşlar
    iki üç patch ile düzelmez *
  • davutoğluna yapılan darbenin binali'ye yapılmaması için hayır.
  • spiker derin düşüncelere gark oldu. yazık ya valla acıdım, işlemcisi bu kadar yoğun espriyi kaldırmadı. :)
  • amcalar orantısız zeka kullanmış, kız iki saat "nasıl yea" bakışı attı.

helal be amcalarıma, hayırlı amca böyle olur...
hesabın var mı? giriş yap