• 1) kalıcı dövme
    2) aşırı dekolteli giysiler
    3) kendilerine ilgi gösteren her erkekle sevgili olabilmek (seçici olmamak)
  • (bkz: basit kız)

size göre tüm kadınlar basit zaten. şimdi gelir bir kadının kalitesiz olduğunu gösteren detaylar başlığında olduğu gibi saçma sapan şeylerle doldurursunuz burayı. dünyanın en basit kafalı adamları gelir burada ahkam keser. basit sensin imaj da sana girsin.

edit: mesajlar geliyor: bu entry'yi yazan basit bir kızdır.

sanki beni basit, kolay, kalitesiz diye sınıflandırmaları umrumdaymış gibi. tam da buna karşı çıkıyorum ama tabii anlayacak kafa olmayınca sıkıntı oluyor. kadınları aklınıza göre sınıflandırmaktan vazgeçtiğiniz gün mesajlarınıza insan gibi cevap alırsınız. aksi takdirde mesaj kutumu iğrenç zihniyetinizle meşgul etmeyin lütfen.
  • payı paydasından küçük olan kızlara basit kız denir.
  • basit kız ifadesine kadınların takılmamasını tavsiye ediyorum. sevgilisi ile yaşadığı cinsel ilişkiyi erkek ortamında anlatan erkek nasıl basit erkek ise; sırf bmw arabaya binip sağ koltukta story atmak, aşkilopuna prada çanta aldırmak için gecesinde yüzüne dahi bakılmayacak hödüğün yatağına giren kız da basit kızdır bana göre.

biri seks için aşık taklidi yaparken diğeri para için aşık taklidi yapmaktadır, fark budur yalnızca.

dolayısıyla, burada bir cinsiyetin yerilmesi yok aslında. hatta insan onuruna yakışmayan hareketlerde bulunanlara ve kendi cinsiyetini düşürenlere yönelik bir eleştiri var. kabul edelim, böyle kadın/erkekleri hepimiz “basit” görüyoruz.
  • instagramda sürekli başka sevgilisiyle story atmak. onun haricinde hiçbirşey basit imajı verdirmez.
  • sadece köy ve ilçe minibüslerinde duyabileceğimiz fon müzikleri eşliğinde çekilen tik tok videoları
  • aslında doğallığından abartı ölçüde ödün verdiği her detay bu tanıma girebilir ancak beni de irite eden bazı hususlar var:

- kendi saç rengine taban tabana zıt sarı boya
    -protez tırnak
    -50 metreden görünen bir kapatıcı layer'ı
    -yoğun, ağır ve belki de şekerli parfüm
    -ortamdan bağımsız her buluşmada giyilen abes gösterişli kıyafet
    -argo (buna küfür dahil değil. eser miktarda küfür bence herkese yakışıyor)
    -gerçekten olağandışı sigara tüketimi (ben de içiyorum ama dayı gibi içme be kızım)
    -ve sonuncusu bilgisizlik.
  • her şeyinin çakma marka olması olabilir. marka giymese göze batmayacaktır aslında ama özentilik böyle bir imaj yaratır.
  • - file çorap
    - süper mini şort/etek
    - dolgusu abartilan dudaklar

yanına yanaşıp "her şey dahil ne kadar?"
    diye sorasım geliyor.
    hoş gerçi, erkek olsam 31 çekmem bunlara bakıp!

niye sinirlendim lan ben ?
  • cinsiyetçilik içeren başlıklar açmasak artık.
    ilave olarak basit bir canlı yoktur, tüm canlıları inceleyin her birinin birbirinden başka özellikleri vardır. her canlı çok özeldir. hele ki insan hiç basit değildir...
hesabın var mı? giriş yap