• çomarlığın partisi olmadığını gösteren bir görüntü. ne diyelim allah akıl fikir versin.

edit: içimizde de böylelerinin olduğunu bana attığı özel mesaj ile görmüş oldum(küfür etti) msjı gönderen şahıs konu ile alakalı kadını savunmuş (bkz: #92003237) . ak troller gibi bunlarında engellemekte yarar var.
  • başörtüsü konusunda niye hep kadınlar diğer kadınlara tepki gösteriyor? neyse, biz bu işlere bulaşmamaya devam edelim erkek kardeşlerim.
  • hatalı bir söylem olmuş diyalog doğru ise. mini etekli avukata yapılan nasıl haksızlık ise bu da haksızlık. bağnaz olmamak lazım. yoksa bir taraf mehter ile gaza gelen yığın diğer taraf ise izmir marşı ile gaza gelen yığın olur.
  • bunların algı olduğuna falan ekşisözlükte dolaştıkça inanmayı bırakıyorum. eski başlıklara bakın lütfen
    bu
    insanlar
    gerçek
    ve bu insanların hepsi bu sitede yazar.
  • şimdi iki ihtimal var
    1. ya birileri halkı daha bölmek için operasyon çekiyor
    2. seçimi akp (ve dolayısıyla muhafazakarlar) kaybettiği için belli bir kesime bir öz güven gelmiş, kendileri eski düzeni özlemişler.
  • bu tipler yüzünden 17 senedir akp illeti ile yönetiliyoruz. kaybettiğimiz yılların hesabını bunlardan sormak lazım.
  • çok amatörce kurgulanmış bir piyes.
    buna inanan ardındaki amacı anlayamayan insanda fike sürülecek akıl dahi yoktur.
  • gerçekten bizim millet olarak bir ayarımız yok. ne dindarın, ne 'atatürkçü'yüm diye geçinenlerin.
    ne zaman ki insanların kıyafetlerini, giyim tarzını eleştirip kendimizi bir tarafa, karşıdakini başka bir tarafa ötelemekten vazgeçersek o zaman bir adım ileri gidebileceğiz.
    isteyen mini etek giyer, isteyen başörtüsü takar.
    bıktık bunu 50 bin defa söylemekten.
    önemli olanın insanların kafasının içi olduğunu anlayamayan beyinler işte bizi kutuplaştıranlar.
    t: hiçbir şeyi uçlarda yaşamamak gerekliliğini bir kez daha hatırlamamız gerektiğini bize hatırlatan bir teyze söylemi.
  • araştırılması gereken yaratiktir.
    ben bu organizmanin ataturkcu olduguna inanmiyorum,kimse kusura bakmasın.
    nedense bir anda başlayan bu mağduriyetler samimi gelmiyor.
    eger boyle bir bok yediyse, bende kendisi gibi iğrenç fikirlere sahip tipleri sokakta görmek istemiyorum.
    gitsin evinde düşünsün.
  • bu gerzekler chp’yi bitirdi zaten. tam toparlanmaya başladılar seçmeni yine başladı.
hesabın var mı? giriş yap