• ülkemizin içinden geçtiği ekonomik kriz sebebiyle hükümetimizin emeklilere vereceği 1000er liralık ikramiyeleri iptal etmesini istiyoruz.

tayyip reisimize her şey feda olsun gerekirse biz cebimizden devletimize bayram ikramiyesi verebiliriz.
  • katıldığım teklif.
    ben vermem de, oy veren çomarlar versin geri.
    madem safları sıklaştırıp milli ve yerli olarak ekonomiye yardım ediyorlar ya, bence etsinler. versinler geri amk. görelim kim ne kadar vatansever kim vatan haini!
  • katılmadığım teklif, devletin kasasındaki son paralarda popülizm uğruna harcansın da bir an önce ebemizin amını tersten görelim. senelerdir bekle bekle sıkıldık.
  • tl cinsinden vercegi icin sorun yok bayrama kadar 20dolar falan olur o ikramiye cok koymaz ulkeye
  • kesinlikle katılmıyorum. bu söz verilirken ekonomi kötüydü zaten. oy alacağız diye veremeyeceğin para için erkeklik yapmaya gerek yok.
  • komple bayramı iptal edelim dediğim teklif. bir khk ya bakar sonuçta.
  • sanki bir alım gücü getirecek de o ikramiyeler, verilse ne olur verilmese ne olur. anca kişisel mastürbasyon.
  • çoğu insan avans olarak kullandı bile onu.
  • örnekler çoğaltılabilir..
    asgari ücret düşürülebilir , memur maaşları da..
    ikramiyeler kaldırılabilir..
    bedelli askerlik 15 binden 25 bine çıkartılabilir..
    tekrardan bi evlak affı, vergi affı yapılabilir..

bunlar hep devletimizin kasasına girecek paradır..
    düşünülmelidir..

not : daha gelmeyen maaşı ile kredi çeken, avans olarak kullanan da kullanmasaydı..
  • ne bok olacaksa bir an önce olması gerektiğinden böyle saçma şeylere karşıyım.
hesabın var mı? giriş yap