• izlemeyin. bir adet orrrrossspu çocuğu içeriyor. moraliniz bozulur.
  • o kemeri o adamın götüne sokmayan düzenin anasını sikeyim. orospu çocuğu hırsını ufacık bebekten çıkarıyor.
  • kadıncağız nasıl bir çaresizlik içinde acaba... şu iki üç dakika içinde hayalimde milyon kez kafa göz, tekme tokat dövdüm adamı, kadın halimle düşünmeden üzerine atıldım... ama gerçekte öyle olamayabiliyor demek ki; üstelik o kadıncağızın yavrusu zulme uğrayan...

bu bir yardım çığlığı belli ki, umarım gerekli merciler izler.
  • kemeri ıslatırsa dayaktan daha çok verim alabilecek baba.
  • "baba" mı?
  • anne de muhtemelen çocuğun biyolojik annesi değil. normal bir insan dayanamaz buna, ama anne hiç dayanamaz.

ben çocuğumu böyle döveceğim bizim hanım komple evi götüme sokar, kemere kurban olayım.
  • dünyanın neresinde olursa olsun, nasıl bir ruh halinde olursa olsun, el kadar yavruya bunu reva gören mahluk derhal yok edilmeli.

ayrıca ıslak kemerden daha fazla randıman alacağını düşünen orospu çocukları içinse yağlı direklerimiz var. özelden ulaşmaları yeterli.
  • videonun başlığı "müslüman, bebeği kemer ile vahşice dövüyor"dur. olay almanya'da geçmekte ve evet almanca konuşulmaktadır. aile ise muhtemelen göçmendir.

şaşırtmama noktası ise dövenin müslüman olmasıdır.
  • yarım saat içinde akp'liler bebeklerini kemerle dövüyor diye sağcı linçine dönüşmesinden endişe ediyorum. ilçe merkez teşkilatlarında striptiz yapan bir avuç dinsizin yeni icadıdır.
  • şaşırtmamış müslüman davranışlarından birinin daha gözlendiği baba.
hesabın var mı? giriş yap