• (bkz: californication) hank ve karen'ın kızıdır. allah'ın belası dizi karakterleri listemde joffrey baratheon'dan daha üst sıradadır.
  • “adamın potansiyeline değil, kendisine aşık ol. sıçtın yoksa.” diyerek suratıma tokadı geçiren dizi karakteri. bunu söylediği bölümü izleyeli çok oldu da, sol yanağımda elinin izi duruyor hala.
  • hank'in becca'ya mektubu - (videonun açıklama kısmında mektup yazılı o yüzden ben sadece çevirisini paylaşıyorum.)

sevgili güzel kızıma,

sana bir mektup yazıyorum. evet, güzel eski usül bir mektup; unutulmuş bir sanat gibi, aynı el muameleleri gibi. siktir...(xxxxxxxx) itiraf etmem gereken bir şey var. seni ilk başta pek sevmemiştim. küçük, sinir bozucu bir damlacıktın. güzel kokardın çoğu zaman. ama bana karşı pek ilgin yok gibiydi ki ben bunu içten içe aşağılayıcı bulmuştum. annenle sen bütün dünyaya karşı gibiydiniz. gariptir ki bazı şeyler hiç değişmiyor... ben de takıldım, kendi işime baktım, aptalı oynadım; ebeveyn olmanın insanı nasıl değiştirdiğinin farkına varmadan. ve hatırlamıyorum her şeyin değiştiği o anı. sadece her şeyin değiştiğini biliyorum. bir an, sarsılmazdım; hiçbir şey bana dokunamazdı. sonra ise kalbim sanki göğsümün dışında atıyor gibiydi; her şeye açık. seni sevmek hayatımın en içten, en yoğun ve en acı verici deneyimi oldu. hatta öylesine ki, neredeyse kaldırabileceğimden bile fazla. baban olarak seni dünyadan korumak için sessiz bir yemin ettim; seni en çok incitecek olanın ben olduğumun farkına varmadan. düşününce kalbim kırılıyor. bunun sebebi de benim hakkımda konuşurken gurur verici şeyler söyleyebileceğini hayal edemiyor oluşum. nasıl söyleyesin ki? bir yetişkinin vücudunda bir çocuk senin baban; aynı anda hem hiçbir şeyi önemsemiyor hem de her şeyi önemsiyor. niyette iyi ama eylemde kötü. bir şeyler değişmeli, bir şeyler yoluna girmeli... karanlık oluyor, göremeyecek kadar karanlık...
hesabın var mı? giriş yap