• 50'lik kutusunu mahallemizin tekel bayisinden 3.50 tl'ye satın aldığım bira. aynısı migros'ta 4.35 tl'ye satılıyor. kör olmak istemiyorum yardım edin.
  • bir seferde kafaya dikip şişesini içebildiğim, içerken de çok büyük zevk aldığım hafif biradır kendisi, çok seviyorum, aşığım, ciddi düşünüyorum kendisiyle.

edit: kendimce hayırlı bir karar verip alkolü bıraktım ama eğer birgün başlarsam bu beck's için olabilir.
  • efesi ancak bol fıstık veya patates kızartması eşliğinde tüketebiliyorken iyiki varsın dedirten, tuborgla beraber suratımı ekşitmeden de bira içebileceğimi hissettiren, soda hissiyatlı güzel bira.
  • arkadaş ortamında herkes efes içerken "bana beck's" dedirterek şeklimi ortaya koydurtan bira.
  • misak-ı milli sınırlarındaki içilebilecek en güzel biralardan biridir fakat lakin ki öyle değildir.
  • kesinlikle carlsberg ve miller yerine tercih edilebilecek sahsen benim baya bi sevdigim efes pilsen le aralarında en abartı büfelerde bile 400-500 binlira fark olan.alman birasi.
  • insanı alışkanlıklarından eden, sağda solda bulunabilen, içilebilecek en lezzetli biradır.
  • şu an piyasadaki en iyi biradır. bunu içince bira içtiğimi anlıyorum.
  • içimi rahat olmayan, tadı acı olan bira. her damak tadına uygun değildir. ama bira gibi biradır. kafa yapma derecesi de diğer biralara oranla bi tık üstündür.
  • bundan çok daha güzel biralar tabii ki vardır ama rahat içim konusunda efsane biradır. benim gibi geniş zamanda 5-6 tane bira içmeyi seven adam için soda gibi şişirtmeden tüketilebilmesi bu birayı şahane yapmaktadır.
hesabın var mı? giriş yap