adams kerler

  • azimli
  • mangal yürekli rişar (504)
  • 3815
  • 28
  • 4
  • 0
  • 5 gün önce

tecavüz iftirası yüzünden ölen genç adam

mahkeme başkanının, “daha önce bunları neden söylemedin?” diye sorması üzerine f.b, “babamdan korktuğumdan dolayı söylemedim. m.ç’ye bir şey olur, 'babam bir şey yapar' diye korktum. o yüzden muhammet reşit’in ismini vermek zorunda kaldım. onunla 3 ay arkadaşlığımız oldu. özür dilerim, pişmanım" ifadesini kullandı.

bu sözlerden anladığım... m.ç.'ye bile isteye veriyordu demek kaltak. bu kaltağa cinayete azmettirmek suçundan ceza vermesi gerek hakimin. hem doya doya sikiş hamile kal. hem de m.ç.'ye bişey olmasın diye garibana suç at. kimse kusura bakmasın ama ortalık bu küçük orospularla dolu.,

peşin edit: 12 yaşından büyük her çocuk "duruma göre" cezai ehliyete sahiptir.

edit: @bestenigar'a uyarısı için teşekkür ederim.
"12den büyük her çocuk cezai ehliyete sahip değildir. 12-15 yaş grubunda çocuk işlediği fiilin farik ve mümeyyizi ise cezai ehliyete sahiptir."

söz konusu çocuk 15 yaşındadır ve 3.grup (15-18) yaş aralığında yukarıdaki şarta bakılmaksızın değerlendirilir.

diğer edit: yaş ile ilgili ve kullandığım ifadeler ile ilgili duyar kasanlara gelsin cem garipoğlu canavarca hisle adam öldürmek suçunu işlediğinde 17 yaşındaydı

güncel edit: hürriyet haberine göre; küçük orospuya iftira suçundan 4 yıl ceza isteniyor.

'zarar vermesinden korktuğum için...'

"muhammed ile ayrıldıktan sonra uzaktan akrabam m.ç. ile tanıştım, sevgili olduk. 2017 yılı yaz aylarında m.ç. ile çatalan köprüsü civarında arabada ilişkiye girdik. daha sonra 7 haftalık hamile olduğumu öğrendim. babamın m.ç.'ye zarar vermesinden korktuğum için muhammed'in ismini verdim."

duyar kasanlara gelsin...

devamını okuyayım »
22.03.2018 17:55