23973 entry daha
  • rezalettir. ne günlere kaldı devlet utanıyorum artık.

600 bin kişi iptal başvurusu yapıp, bunlara gece gündüz mesai yaptırmak vardı bi daha aq.
  • vatan hizmeti her türk erkeğinin hak ve ödevidir. bir insanın hakkından ve ödevinden bedel ödeyerek vazgeçmesi pek doğru görünmese de kalıcı ve adil bir çözüm bulunması şarttır.
  • sözlükte bile popülerliğini kaybeden bir başlık halini almıştır. noldu, çabuk mu vazgeçtik ?
  • kendimi çiftlikbank'a para yatırmış da dolandırılmış gibi hissediyorum. açıklayın artık şu celpleri
  • biz bu konuyu kapatmadık mı aga
  • aile hekimine gidip muayene olduktan sonra tekrar şubeye gidilip gidilmediğini merak ettiğim askerlik türü.
  • arkadaşlar e-devletten başvuruyu yaptım. parayı nereye yatırıyoruz. eft olur mu?
  • eft de olur.
    iban tr6400000131001310

tanim: 21 gun sacmaliginin kaldirilmayacagi askerlik turu
  • 3.celpler dönünce kalkarsa kalkar yoksa çok zor bedelli arkadaşlarım,3.celplerde yanlışsam düzeltin lütfen 16 kasımda terhis olacaklar.ben açıkçası o tarihi bekliyorum,ama bu iş artık bunalttı biran önce açıklansın nikah tarihi alacam alamıyorum,düğün tarihini ayarlayamıyorum,kariyer planlaması yapamıyorum,kısacası kitlendim kaldım bir an önce belli olsun artık en geç bir hafta içinde olur inşallah,gideceksekte inşallah gitmeyiz kalkar 21 gün olayı ancak bir anönce gideyim bitsin
  • seçimlere 4,5 ay var kalkarsa dolaylı olarak 2 milyondan fazla seçmeni etkiler bu karar eğer kalkarsa bu sebeple kalkar o yüzden çokta umutsuz olmamak lazım.

tanım: bir askerlik türü
4795 entry daha
hesabın var mı? giriş yap