• genç ve başarılı bir klip yönetmeni. oğuzhan koç'un ayy ve her aşk bir gün biter, cansu kurtçu'nun kalk gel bana, fettah can'ın kalp ağrısı klipleri bazı çektiği kliplerdendir.
  • ses tonu güzel adam, küçük esnaf filminin yönetmenidir.
  • 2011 yılından beri dilşad şimşek ile evli olan yönetmen.
  • sahne geçişleri mükemmel olan ve kamera açıları çok güzel ayarlanmış olan 'yan benimle' şarkısının klibini çeken başarılı ve genç yönetmen.
    sıla gibi muhteşem bir sanatçıya böyle bir klip yakışırdı gerçekten de, günümüz filmlerinde bile böyle yöntemler kullanmıyor yönetmenler. tebrik etmek lazım
  • sıla'nın yan benimle klibiniyönetmiş. güzel klip. klipteki ortamlar arası geçiş ve kameranın gezintisi çok güzel.
  • açık ara en iyi işinin lider şahin için çektiği mesela klibi olduğunu düşünüyorum. ışık, renk, kadraj ve oyunculuklar konusunda aşmış.
  • kendisine yazılan olumlu entryleri okuyunca adeta gülmekten yarıldığım yönetmen. evet evet kendisi tam anlamıyla bir sanatçı.* ayrıca (bkz: #102787566) bu saheserin de yönetmenidir kendisi.
  • klipleri muh-te-sem. sanki yılan gibi sürünebilen aynı zamanda kuş gibi ucabilen ve hatta geri geri de uçabilen ama mikro boyutlarda olup her yere girip cıkabilen bir ergonomik kamerası varmıs da her seyi onunla çekiyormus gibi - bu tanım sıla‘nın klibi içindi. bunun dısında kliplerinde karanlık loş ve gölgeli görüntüler, müziğin sustuğu ve kapı sesi ayak sesi gibi gercek seslerin araya girdiği efektler ve kısa kısa sahneler kullanmayı seviyor. bunu ben de seviyorum çünkü sahne uzadıkca insanların bakıslarındaki tepki bozuluyor ve yapmacık mimikler ortaya çıkmaya baslıyor uzun bakısmalarda. ask- ı memnu’da olduğu gibi.
    velhasıl adamın bakıs acısı güzel. kötü diyenler de sacmalamasın. herkesin kötü işleri vardır önemli olan her kötü işten bi şeyler öğrenip, her seferinde daha iyisini yapmaktır.
    90larda erhan ceyhan‘a (bkz: cey&cey) bayılırdım, şimdi kendisine bayılıyorum. nice nice güzel işler yapsın, sarkının ruhunu bozduğunu düşündüğüm için kliplerden pek hoşlanmayan biri olarak ben bile izleyeyim.

alkıslar..
  • başarılı iş görmemiş olanların bedran güzel'in işlerini başarılı bulmaları normal tabi.
hesabın var mı? giriş yap