• --- spoiler ---

tartışmanın büyümesiyle bekçiler 2 kişiyi vurarak olay yerinden kaçtı.

--- spoiler ---
    söyleyeceklerim bu kadar.
  • --- spoiler ---

hamza kabasakal 19 nisan 2020

polatlı'nın basri mahallesinde su doldurmaya giden bekçiler, 2 vatandaşı vurdu.

olay basri mahallesi yukarı çeşmede meydana geldi.

jandarma bölgesi olmasına rağmen resmi kıyafetleri ile köye gelen bekçiler su doldurmak için yukarı çeşme tarafına doğru gitti.

iddiaya göre; bedirhan y. ve hüseyin s. isimli iki vatandaşa kimlik sormak isteyen bekçilere vatandaşlar, kendilerinin çiftçi olduğunu ve buranın jandarma bölgesini olduğunu söylemesi üzerine köylüler ile bekçiler arasında tartışma çıktı. tartışmanın büyümesiyle bekçiler 2 kişiyi vurarak olay yerinden kaçtı.

ihbar üzerine olay yerine çok sayıda jandarma ve sağlık ekibi sevk edildi.

polatlı devlet hastaneye kaldırılan 2 kişinin durumunun iyi olduğu öğrenilirken, mahalleli bekçilere tepki gösterdi.

jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

--- spoiler ---
    https://www.polatlihaberajansi.com/…yarali-var-3060
  • unvan istiyorsan al sana unvan: gecenin soytarısı, katilleri. ne istedin gariban adamlardan. bunlar bekçi değil.
  • gene polatli'dan bekcilerle alakali su olayi duymustum:
    parkta arkadaslar otururken bir grup tarafindan rahatsiz edilir, bekcilere haber verilir. bekciler gelip grubu uyarirlarken bak surdaki cocuklar sizi sikayet etti biz de geldik uyarmaya derler ve giderler. yani bekci hedef gostererek ortadan kacmistir. simdi bu arkadaslar durumu kontrol altina mi aldilar, yardim isteyen arkadaslara yardim mi ettiler, yoksa isleri sarpa sarip kactilar mi?
    ısini gercekten iyi yapanlar haric aldiklari paralari zerre hak etmeyen gruptur gozumde. vasifsiz bir insana uniforma giydirirsen memlekette ne yazik ki kendini baska bir sey saniyor. daha cok benzer olaylar duyacagiz bu gidisle.
  • bekçi demeyin kızıyorlar. allah muhafaza.
  • kaçmak nedir lan.

şaka gibi olay, biri bunlara artık serseri değil devletin memuru olduklarını söylesin.

vurup kaçmak..
  • bekçi demeyin, gecelerin yargıcı onlar.
  • nerede soytari ise yaramaz insan varsa bekci yaparsan sonun boyle olur.
    bu ulkede polis var, jandarma var bunlar bu ulkeyi koruyamiyacak da bu soytarilar mi koruyacak?
  • çok önemli bir haber. bizim lubunya sözlükte gene gereken önemi görmemiştir. amına koduklarım sizi. amcık başlığı olsa 50 sayfa yazı yazardınız götverenler.

konuya gelelim, ben delikanlı adamım benim gg korkum yok. gelir tutuklarsın ağırına gidiyorsa.

devletin kolluk kuvvetleri, bir suç teşkil etse dahi nefsi müdafaa ve(ya) zanlının başka bir vatandaşa saldırması haricinde zarar veremez. verse dahi kaçamaz.

haber eğer doğruysa, bu eylemi gerçekleştirenlerin devletle ilişiği derhal kesilmeli ve vatandaştan resmi makamlar özür dilemelidir.
    lan amcık pezevenkler, beline silahı biz verdik diye götüne göre adam mı vuruyorsun lan? sen kimsin lan? bu memleketin garip vatandaşına nasıl silah çekersin adli kontrol sırasında korkak beyinsiz? bir de olay yerinden kaçıyorsun tüh senin ben beynini yüreğini sikeyim. delikanlı mısınız lan siz erkek misiniz lan lubunyalar. erkek adam ikiye iki silah mı çeker lan ipneler.

bi de bu bekçiler bi iki gün önce ünvan beğenmiyordu lan sen önce işini yap işini. millete belindeki silahı çekmek adam mı yapıyor seni? lise mezunu, okumamış dangalakları memur yapan zihniyetin ben ta götüne koyayım zaten.
  • tam pkk işi olmuş bu:

-jandarma bölgesine gir
    -kimlik sorgulaması yap
    -itiraz edeni vur
    -kaç
hesabın var mı? giriş yap