• leyla ile mecnundaki gibi aynı kalitede ve harika müzikler içeren dizi. dizi gibi dizi. hatta dizinin dibi. eheh
  • ıktidara gondermelerle dolu guzel bir 3.bolum cekmisler.
  • gerçekten mağdur bırakılmaya çalışıldıktan sonra bile eğilip bükülmeden işlerine devam ettikleri için bile kocaman bir alkışı hak eden insanların yaptığı dizidir.
  • bu akşam sosyal medyaya ağıt taşlar gönderiyorlar. kırgınlıkları her hallerinden belli. dizi hakkında kötü yorumlar yapanlar kendinizi biraz onların yerine koyun. beş ay içinde hayatları değişti, bizim sadece en çok eğlendiğimiz dizi bitti onların tüm planları bozuldu. bu moral bozukluğuna rağmen hala uğrasıyorlar. saygının en büyüğünü hak ettiklerini düşünüyorum ve ellerine sağlık diyorum.
  • hastanede, onur ünlü ve burak aksak'ın işaretleşerek, gazeteci kız hakkında geyik yapmaları ile güldürmüş dizi.
  • keske ilk bolumunden sonra zirvede biraksaydi dizisi olmus.
  • 3.bölüm. bize çok kırıldıklarını belli ettikleri bölüm. utandım lan. haklısınız.
  • az evvel sosyal medyadan bekledikleri desteği gelmemesinden dolayı sitemlerini; pembe giyerek gösteren dizi. sosyal medyada aktif biri olarak şahsen ben utandım. eminim yalnız da değilim.
  • ihtiyac molasi'ndan ay'i calarak beni benden alan dizi. sadece ben biliyorum saniyordum. helal lan. gerci simdi herkes sarkiyi kesfetmis gibi takilacak.
hesabın var mı? giriş yap