485 entry daha
  • bu insan türü çok nadirdir. size saçmaladığınızda kızar, tatlı bir şekilde, ama sonra sizinle beraber saçmalar. sadece birlikteyken değil, sosyal medya (bkz: snapchat) gibi yerlerden de çok rahat saçmalayabilirsiniz.
    çok şanslıyım böyle bir arkadaşım olduğu için.
  • cogunlukla muhabbetin basini kacirip sonunu getiremedigim insandir.

baskasiyla da yapamiyorum zaten bunu.

ayrica sonu gelen muhabbetin de amk.
  • muhtemelen insan hayatında en fazla 1 veya 2 defa karşılaşılan insandır. ağırlığınca altından değerli olandır.
  • her insanın saçmalama eşiği, saçmalamaktan anladığı şey çok farklı. eğer bir olayın saçmalığı konusunda hemfikir olduğunuz bir insanla yapıyorsanız bunu, tadından yenmez. kendini özletir, duvar yalatır, türkü söyletir, ve hatta başınızdan aşağı kavun dökmeye ikna eder, evet kavun dökmeye.
  • insan gibi insandır. tabularını yıkmış, ideolojilere göre değil, insanlığıyla değer biçen taraftır.
  • kayınpederimdir.
    b: baba
    m: mina

b: eee ne diyorsun şimdi bu işe?
    m: ya babacım anlattım durumu ama ikna edemedim, ne yapacağız?
    b: kızım ben sana dedim bunlar anlamaz, diğer türlü halledecektik işi.
    vs..vs.

millet baştan kulak verip dinliyor bizi, sonra anlam veremeyip gidiyorlar yanımızdan :)
  • büyük ihtimalle bu insan kardeştir.
    en ilkel hâlinizle, bütün arınmışlığınızla yaşarsınız onunla.
    her şeyiyle sizi kabul eden biridir o, siz de aynı şekilde onu her hâliyle kabul edersiniz.
    bu sebeplerden ötürüdür ki birlikteyken uzay derecede saçmayabilir, anın tadına varabilir, çok mutlu olabilirsiniz.
  • şu hayattaki en güzel şeylerden biridir biriyle birlikte saçmalayabilmek. hayat yeterince acımasız, yeterince ciddi ve insanlar bir rutine kapılmış gidiyorken içindeki şımarık çocuğu ortaya çıkabileceğin ve bunu da karşılıklı uyum içinde yapabileceğin, kendini herhangi bir hareketinden dolayı asla tuhaf ya da olduğundan farklı hissetmeyeceğin, sonuna kadar akışına bırakabileceğin bir insanla saçmalayabilmek çok ama çok kıymetli. bir şeyi yaparken delicesine eğleniyorsan ve karşındaki insanın da o anki durumdan zevk aldığını görüyorsan ötesi yok zaten. tek mesele kendinizi bırakabileceğiniz insanları bulabilmekte. gerisi kendiliğinden gelir.
  • bu benim arkadaşlık kriterim.
    ne öyle zor zamanimda yanimda olsun isterim ne de moralim bozukken falan, genelde mutsuz olunca yanimda kimseyi istemediğim için en çok arkadaşa sacmalamak istediğim zaman ihtiyac duyuyorum. zaten samimi olduğum böyle sacmayabilecegim artik ne yapsam da yaptığım seye sasirmayacak 5 10 tane arkadaşım ancak var. gerisi hep tirividan eski arkadaş is güç arkadasi.

benden bir beklentisi olmayan bir insan benimle 3 kere sarhoş olduysa, ben o sarhoşlukta ne dediysem yaptiysa direkt bu benim arkadaşımdir gözüyle bakiyorum. 3 kere kurali önemli. ilk sarhoslukta anlamiyorum mutlaka 3 ve üstü beraber takilmamiz lazim, saçmalamanin sinirlarini görmem lazim, isteklerimi yerine getirmesi önemli. sarhosken çok israrci, en çok bana soracaksiniz, en cok ben konusucam modunda olduğum için bunu kaldirabilecek bir tip olmasi şart aksi halde ne onlar beni çekiyor ne ben onlari.
  • sinerji oluşturabildiğiniz; saçmalama potansiyelinizin üstüne çıktığınız insandır. maalesef benim de şu an rahatça saçmalayabildiğim biri yok
468 entry daha
hesabın var mı? giriş yap