• trabzon'a gelmesi vizyonsuzlarca vizyonsuzluk olarak değerlendirilmiş.

iki sene önce yusuf yazıcı'yı lille'e, geçen sene sorloth'u leipzig'e gönderen, uğurcan'la abdülkadir ömür'ü de kısa süre içinde avrupa'ya göndermesi muhtemel olan trabzon'a gitmek vizyonsuzlukmuş.

insan bazen gerçekten hayret ediyor.
  • son iki milli maçtır izleme şansı bulduğum ve geçen sezon trabzonun çok iyi seçim yaptığını anladığım topçu.

defansif anlamda ozan, taylan falan hikaye. trabzon voleyi vurmuş. ancak biraz daha ozan gibi dikine oynayıp hücuma katılmayı becerebilirse müthiş olur.

tebrik ediyorum.

ayrıca azcık övülünce saçını sakalını boyatıp stil yapmaya çalışan futbolcuları esasen sevmem ancak nedense berata yakışmış göründü gözüme. her halde işini iyi yapınca herşey güzel görünüyor.
  • orta sahada dönen bir cok topu aldi ve dogru kullandi.. cok begendim.
  • kusura bakmayın şekilci bir yorum olacak belki ama bu adam kendini olmuş zannetmese o çorapları öyle sıyırmaz. üstelik kendini olmuş zannetmesi büyük bir yanılsama.

sanki bana jack grealish…
  • 5 ekim 2019 gençlerbirliği galatasaray maçında ilk defa izlediğim ve harika performasından etkilendiğim gençlerbirliği ortasaha oyuncusu. şimdi başlığından öğrendim ki avrupalı scoutların dikkatini çoktan çekmiş.
  • klasik bir gençlerbirliği altyapı oyuncusu. şu takım altyapıdan ne futbolcular çıkardı piyasaya da elinde tutmadı. bugüne kadar çıkardığı oyuncuları bünyesinde barındırsa bugün ligde ağırlığı olan bir takım olacakken şimdi ikinci ligde sürünüyor.

başarısının devamını dilerim, umarım daha iyi yerlere gelir.
  • son 20 eleştiri sahibi arkadaş umarım o oyundan çıktıktan sonra orta sahanın halini görmüştür.
  • istanbul'a gitti diye transfer hikayeleri çıkmış hakkında.

ilker ile birlikte ümit milli kampına gittiler.

içeriden bildiriyorum; kendisi en son nantes ile ciddili görüşüyordu ve istanbul duraksız fransa'ya gitmek istiyordu.

ha bu arada konudan bağımsız olarak kendisi de irfan can kahveci gibi, mert yıldırım çetin gibi hakiki gençlerbirliklidir. yanında eşantiyon istanbul takımı tutmazlar.
  • işte fanatiklik budur. yarak gibi oynadığı maçtan sonra bile iyi oynadı demektir. berat ayberk özdemir bence iyi bir oyuncu sayılabilir. yeri gelince iyi olabilir. ama eğer 16 kasım 2021 karadağ türkiye maçı nda iyi oynadığını söylüyorsanız allah size ya akıl fikir ya da ahlak versin
  • kendine has bir stili var beratın. her ne kadar defansif yönden çok iyi gözükse de kafa topları bariz kötü. top ayağındayken biraz daha hareketli olabilir. eskiden daha sabit oynuyordu ve eleştiriliyordu, eleştiriler işe yaramış olacak ki her attığı pastan sonra çok hareketliydi, arkadaşlarına alan yarattı, takımı rahatlattı ve en önemlisi pas sonrası hareketlenme ile aldığı topları hücümu olgunlaştırma noktasında kenarlara ve bilhassa dikine çok iyi kullandı. ekstra işler yapmaya çalışıp gereksiz top kaybı yapmadı, çok olgundu. ikili mücadelesi, gücü, fiziği, pasları, top tekniği ve çok üst düzey oyun görüşü artıları. farklı bir stili var demiştim iyi olduğu zamanlar için; top tekniği, soğukkanlılığı, pas ve oyun görüşü olarak marco aurelioya benzettim. defansif yöndeki aksiyonları ise okay a benziyor. iki benzemez okay ve aurelionun özellikleri var beratta. kendini geliştirirse harika zamanlar kendisini bekliyor. mücadeleyi bırakır pes ederse ts den yukarısını göremez. ben olgun kişiliği ve iş ahlakıyla ilk seçenek ile iyi bir avrupa takımında oynayabileceğini düşünüyorum. yolu ve bahtı açık olsun.
hesabın var mı? giriş yap